Özel Yurt Tek Kişilik Oda Fiyatları

Kaliteli özel yurt tek kişilik oda fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Özel yurtlar net bir şekilde sunuluyor ve herhangi bir ek ücret talep edilmiyor. Özel yurtlar ödemesi ise nakit veya tüm banka kredi kartı ile yapılabiliyor.

Özel Yurt Tek Kişilik Oda Özellikleri

Özel yurt tek kişilik oda içerisinde kaliteli baza yatak, çalışma masası, sandalye, kitaplık, buzdolabı, televizyon, banyo-wc ve kıyafet dolabı yer alıyor. En iyi fiyat tarifesi sunan tek kişilik oda fiyatları ayrıca indirimli olarak sunuluyor. Özel yurt tek kişilik odada bir adet öğrenci konaklayabiliyor ve öğrenci tercihi doğrultusunda üniversiteden mezun oluncaya dek konaklama imkanından faydalanabiliyor.

Özel yurt, üniversite öğrencileri için özel olarak hizmete sunulan konaklama merkezidir. Özel yurt içerisinde tek kişilik oda olduğu gibi, çift kişilik oda da mevcuttur. Özel yurt tüm illerimizde yer alıyor ve ekonomik fiyatlardan konaklama hizmeti sunuyor.

Özel Yurt Diğer Hizmetleri Nelerdir?

Öğrencilerin tüm beklentilerine kusursuz bir biçimde hitap eden özel yurt tek kişilik oda fiyatları avantajlı olarak sunulduğu gibi ayrıca birçok hizmetler de sunuluyor. Özel yurt konaklama dönemi boyunca yurt kapsamında yer alan yemekhane kısmından günlük 3 öğün alınabilir ve market bölümünden günlük tüm ihtiyaçlar karşılanabilir.

Özel Yurt Avantajları Nelerdir?

Yılların deneyimi ile konaklama imkanı sunan özel yurt tek kişilik oda fiyatları konusunda kampanyalar düzenlediği gibi öğrencilere birçok yönden de avantajlar sunuyor. Özel yurt konaklama merkezi sayesinde üniversite öğrencileri yüksek harcamadan kaçınabiliyor ve maksimum konforda konaklama fırsatı yakalayabiliyor. Özel yurt konaklama merkezi sayesinde öğrenciler sağlıklı bir eğitim dönemi geçirebiliyor ve hijyenik bir ortamda konaklama yapabiliyor. Özel yurt konaklama merkezi sayesinde öğrenciler düzenli bir sosyal etkinlik programında da yer alıyor ve keyifli bir eğitim konaklama süreci geçirebiliyor. Bu sebeple üniversite öğrencileri özellikle özel yurt konaklama merkezini tercih ediyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak
Arama