Ara

Trabzon / Ortahisar Kız Öğrenci Yurdu
Şahinler Kız Öğrenci Apartı

Öne Çıkan Hizmetler
 Güvenlik     Çamaşır yıkama ve kurutma     Temizlik Hizmeti   
 Sıcak Su (24 Saat)     İnternet (Sınırsız)     Odalarda mini buzdolapları   

Trabzon / Ortahisar Kız Öğrenci Yurdu İncele
Erkek Öğrenci Yurdu Şahinler Erkek Öğrenci Apartı
Şahinler Erkek Öğrenci Apartı

Trabzon / Ortahisar

Kız Öğrenci Yurdu Şanlı Apart Kız Öğrenci Yurdu
Şanlı Apart Kız Öğrenci Yurdu

Trabzon / Akçaabat


Özellikle mühendislik okumayı düşünen öğrenciler arasında yüksek tercih oranına sahip olan Karadeniz Teknik Üniversitesi, Trabzon ilimizde bulunur. Bu sebeple Trabzon özel yurtlar bakımından öğrencilere yeterli sayıda seçenek sunmak durumundadır. Şehrin birçok yerine dağılmış hâlde bulunan fakülteler de Trabzon özel yurtlar bakımından gerekliliği arttıran faktörlerden biridir. Karadeniz’in göz bebeği olan Trabzon özel yurtlar ile yeni bir hayata başlayacak olan gençlerin işlerini kolaylaştırmaya yönelik opsiyonlar sunar. Bu opsiyonlar arasında da kendine en uygun olan Trabzon özel yurtlar seçeneğini bulmak öğrencilere kalır. 

Trabzon özel erkek yurtları

Trabzon özel erkek yurtları öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak kendini geliştirmiştir. Dağınık olan kampüslere göre konumlanması Trabzon özel erkek yurtları'nın avantajları arasında yer alır. Ayrıca temizlik ve yemek gibi temel hizmetlerin sunulması hemen hemen bütün Trabzon özel erkek yurtları dâhilinde olan imkanlardandır. Bunların yanı sıra çamaşır hizmeti, sağlık personelinin mevcudiyeti, ortak kullanım alanları gibi ekstra olanakları olan Trabzon özel erkek yurtları da öğrencilerin tercihini yapmasında etkin rol oynar.

Trabzon özel kız yurtları

Karadeniz’in çetin geçen kış koşullarında kimse üşümek istemez. Trabzon özel kız  yurtları 7/24 hizmet veren ısıtma ve sıcak su hizmetleriyle bu sorunu daha oluşmadan çözmeye yönelik olarak kendini geliştirmiştir. Gerek şehrin merkezine yakın, gerekse de fakültelere yakın opsiyonlar sunmasıyla Trabzon özel kız yurtları öğrenciler arasında popülerdir. Sunulan güvenlik hizmetleri de Trabzon özel kız yurtları özellikleri arasındadır. Yemek hizmetinin yanı sıra ortak kullanımlı mutfak seçeneği sunan Trabzon özel kız yurtları da mevcuttur. Ayrıca yaz ve kış mevsiminde kullanıma açık olan ortak yaşam alanları, etüd odaları, 1,2,4 veya 6 kişilik odalar, odaya dahil veya ortak kullanımlı banyo ve tuvalet ile çok çeşitli seçenekler sunan Trabzon özel kız yurtları öğrencileri bekliyor.