En Uygun Yurtlar -> İzmir Özel Yurtlar

İzmir Özel Yurtlar

 

İzmir özel yurtlar, İzmir’de üniversite, yatılı lise vb. eğitim hakkı kazanan öğrencilerin tercih sonuçlarını öğrendikten sonra ilk yaptıkları iş İzmir’i araştırmak ve kendilerine ait yurt bulmak olmaktadır. Özellikle de devlet yurdu çıkmayan öğrenciler bu konuda maddi açıdan çok zorlanacaklarını düşünerek en uygun fiyatlı özel yurtlara yönelirler.  Yurtların çeşitlilik gösterdiği gibi hepsinin öğrencilere sunmuş olduğu imkânlarda farklılık göstermektedir. Öğrenciler ise tercihlerini; yurdun uygun fiyatlı olmasına, üniversiteye veya gidecekleri eğitim merkezine yakın olması, sunduğu yemek imkânlarına, odada kalan kişi sayısına göre yapmaktadır. Bu konuda her zaman öğrenciden yana olan yurtlar kazanmaktadır.

En Uygun Fiyatlı İzmir Özel Yurtlar

Özel Öğrenci yurtlar bakımından sağlam yapılara sahiptir. Öğrencilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre ayrıntılar düşünülmüş ve bu doğrultuda kaliteli yurtlar oluşturulmuştur. Üniversiteye yürüme mesafesinde bulunan, kahvaltı-akşam yemeği servisi olan, katlarda veya odalarda banyo-WC hizmeti sağlayan yurtlar ilk tercihler arasında yer almaktadır. Yurtların sunmuş olduğu imkânlar kadar, temiz olması da son derece önemlidir. Yemeklerin hijyenik ortamlarda yapılması, oda ve kat temizliklerinin zamanında, ayrıntılı bir şekilde yapılması şarttır. Öğrencilere veya yurtta kalacak kişilere en uygun yaşam koşullarını sunmak bir yurdun başlıca görevi olmalıdır. Özel yurtlara karşı ilk izlenim fiyatlarının yüksek olduğu düşüncesidir. Oysa uygun fiyatlı, avantajları bol olan diğer yurtlara göre daha kaliteli, zengin ve temiz yaşam ortamı sunan yurtlar da bulunmaktadır.

İzmir Özel Yurtlar Listesi

İzmir özel yurtlar araması yapıldığında aradığınız yurt özelliklerine göre, temiz, hizmetleri farklılık gösteren yurtları tek bir platform üzerinden kısa sürede bulabilirsiniz. Güvenilir ve uzun yıllardır öğrencilere bu alanda hizmet verdiği için yurt sahipleri ile de iletişime geçebilirsiniz.

İzmir özel erkek yurtları

Gençlerin İzmir’i tercih etmesindeki sebepler arasında üniversitelerin eğitim kalitesinin yanı sıra şehrin sunduğu renkli hayat da vardır. Bu renkli hayatı yakalamak isteyen gençler için İzmir özel erkek yurtları şehir merkezinde birçok seçenek sunar. Tabi ki çok sayıda yurt bulunması sundukları imkânların genişliğinde etkili olmuştur. Herkesin en çok dikkat ettiği kaliteli yemek ve düzenli temizlik hizmetlerini hâli hazırda sunan İzmir özel erkek yurtları sunduğu ekstra hizmetlerle de dikkat çeker. Etüd odaları, geniş ve çalışma masalı odalar, spor salonu ve hatta yüzme havuzuna kadar varan imkanlarla İzmir özel erkek yurtları öğrencilerin memnuniyetine yönelik çalışır.

 

İzmir Özel Yurtlar

İzmir özel kız yurtları 

Şehrin merkezine yakın olmak her ne kadar önemli olsa da okul – yurt arası olan uzun mesafeyle vakit kaybetmek istemeyen öğrencileri de düşünen öğrenci yurtları şehirde bulunan farklı üniversitelerin farklı kampüslerine yakın olarak konumlanmış alternatifler sunar. Güvenlik, yemek, temizlik gibi belli başlı hizmetleri zaten sunan İzmir özel kız yurtları bunların yanı sıra birçok alanda kendini geliştirmiştir. Merkez – okul – yurt üçgeninde mekik dokuyan gençler için de bazı İzmir özel kız yurtlarının servis hizmeti verdiğini görebilirsiniz. Bu gibi hayatı kolaylaştıran hizmetler ve daha nicesi ile kendini her döneme yeni bir şevkle hazırlayan İzmir özel kız yurtları öğrencileri yeni evlerine davet ediyor. 

Compare listings

Karşılaştırmak