Ara

İzmir / Buca Kız Öğrenci Yurdu
Konfor Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler
 Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Sıcak Su (24 Saat)   
 İnternet (Wi-Fi)     Etüt odası     Çamaşır yıkama ve kurutma   

İzmir / Buca Kız Öğrenci Yurdu İncele
İzmir / Bornova Kız Öğrenci Yurdu
Batı Plus Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler
 Güvenlik     Temizlik Hizmeti     İnternet (Wi-Fi)   
 Sıcak Su (24 Saat)     Etüt odası     Çamaşır yıkama ve kurutma   

İzmir / Bornova Kız Öğrenci Yurdu İncele
Kız Öğrenci Yurdu Buca Özel Ege Kız Öğrenci Yurdu
Buca Özel Ege Kız Öğrenci Yurdu

İzmir / Buca

Erkek Öğrenci Yurdu Özel Ayaz Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Ayaz Erkek Öğrenci Yurdu

İzmir / Buca

Kız Öğrenci Yurdu Özel Yelken Kız Öğrenci Yurdu
Özel Yelken Kız Öğrenci Yurdu

İzmir / Balçova

Kız Öğrenci Yurdu Sevgiyle Kız Öğrenci Yurdu
Sevgiyle Kız Öğrenci Yurdu

İzmir / Bornova

Kız Öğrenci Yurdu İzmir Özel Ulusoy Kız Öğrenci Yurdu
İzmir Özel Ulusoy Kız Öğrenci Yurdu

İzmir / Bornova

Kız Öğrenci Yurdu Özel Çağdaş Kız Öğrenci Yurdu
Özel Çağdaş Kız Öğrenci Yurdu

İzmir / Buca

Kız Öğrenci Yurdu Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu
Palmira Rezidans Kız Öğrenci Yurdu

İzmir / Buca

Kız Öğrenci Yurdu Bornova Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu Residence
Bornova Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu Residence

İzmir / Bornova

Kız Öğrenci Yurdu Batı Villa Kız Yurdu
Batı Villa Kız Yurdu

İzmir / Bornova

Kız Öğrenci Yurdu Duru Kız Rezidans
Duru Kız Rezidans

İzmir / Bornova

Erkek Öğrenci Yurdu Bornova Küçükpark Erkek Öğrenci Yurdu
Bornova Küçükpark Erkek Öğrenci Yurdu

İzmir / Bornova

Erkek Öğrenci Yurdu Özel Kılıçlar Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Kılıçlar Erkek Öğrenci Yurdu

İzmir / Balçova


İzmir Özel Yurtlar

İzmir’de üniversite, yatılı lise vb. eğitim hakkı kazanan öğrencilerin tercih sonuçlarını öğrendikten sonra ilk yaptıkları iş İzmir’i araştırmak ve kendilerine ait yurt bulmak olmaktadır. Özellikle de devlet yurdu çıkmayan öğrenciler bu konuda maddi açıdan çok zorlanacaklarını düşünerek en uygun fiyatlı özel yurtlara yönelirler. İzmir özel yurtlar çeşitlilik gösterdiği gibi hepsinin öğrencilere sunmuş olduğu imkânlarda farklılık göstermektedir. Öğrenciler ise tercihlerini; yurdun uygun fiyatlı olmasına, üniversiteye veya gidecekleri eğitim merkezine yakın olması, sunduğu yemek imkânlarına, odada kalan kişi sayısına göre yapmaktadır. Bu konuda her zaman öğrenciden yana olan yurtlar kazanmaktadır.

En Uygun Fiyatlı İzmir Özel Yurtlar

İzmir özel yurtlar bakımından sağlam yapılara sahiptir. Öğrencilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre ayrıntılar düşünülmüş ve bu doğrultuda kaliteli yurtlar oluşturulmuştur. Üniversiteye yürüme mesafesinde bulunan, kahvaltı-akşam yemeği servisi olan, katlarda veya odalarda banyo-WC hizmeti sağlayan yurtlar ilk tercihler arasında yer almaktadır. Yurtların sunmuş olduğu imkânlar kadar, temiz olması da son derece önemlidir. Yemeklerin hijyenik ortamlarda yapılması, oda ve kat temizliklerinin zamanında, ayrıntılı bir şekilde yapılması şarttır. Öğrencilere veya yurtta kalacak kişilere en uygun yaşam koşullarını sunmak bir yurdun başlıca görevi olmalıdır. Özel yurtlara karşı ilk izlenim fiyatlarının yüksek olduğu düşüncesidir. Oysa uygun fiyatlı, avantajları bol olan diğer yurtlara göre daha kaliteli, zengin ve temiz yaşam ortamı sunan yurtlar da bulunmaktadır.

Kendinize Uygun İzmir Özel Yurtlar Listesi

İzmir özel yurtlar araması yapıldığında aradığınız yurt özelliklerine göre, temiz, hizmetleri farklılık gösteren yurtları tek bir platform üzerinden kısa sürede bulabilirsiniz. Güvenilir ve uzun yıllardır öğrencilere bu alanda hizmet verdiği için yurt sahipleri ile de iletişime geçebilirsiniz.

İzmir özel erkek yurtları

Gençlerin İzmir’i tercih etmesindeki sebepler arasında üniversitelerin eğitim kalitesinin yanı sıra şehrin sunduğu renkli hayat da vardır. Bu renkli hayatı yakalamak isteyen gençler için İzmir özel erkek yurtları şehir merkezinde birçok seçenek sunar. Tabi ki çok sayıda İzmir özel yurtlar bulunması sundukları imkânların genişliğinde etkili olmuştur. Herkesin en çok dikkat ettiği kaliteli yemek ve düzenli temizlik hizmetlerini hâli hazırda sunan İzmir özel erkek yurtları sunduğu ekstra hizmetlerle de dikkat çeker. Etüd odaları, geniş ve çalışma masalı odalar, spor salonu ve hatta yüzme havuzuna kadar varan imkanlarla İzmir özel erkek yurtları öğrencilerin memnuniyetine yönelik çalışır.

İzmir özel kız yurtları 

Şehrin merkezine yakın olmak her ne kadar önemli olsa da okul – yurt arası olan uzun mesafeyle vakit kaybetmek istemeyen öğrencileri de düşünen İzmir özel yurtlar şehirde bulunan farklı üniversitelerin farklı kampüslerine yakın olarak konumlanmış alternatifler sunar. Güvenlik, yemek, temizlik gibi belli başlı hizmetleri zaten sunan İzmir özel kız yurtları bunların yanı sıra birçok alanda kendini geliştirmiştir. Merkez – okul – yurt üçgeninde mekik dokuyan gençler için de bazı İzmir özel kız yurtlarının servis hizmeti verdiğini görebilirsiniz. Bu gibi hayatı kolaylaştıran hizmetler ve daha nicesi ile kendini her döneme yeni bir şevkle hazırlayan İzmir özel kız yurtları öğrencileri yeni evlerine davet ediyor.