Ara
 Popüler Yurt İstanbul / Üsküdar Kız Öğrenci Yurdu
Özel Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0 543 478 98 78

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     İnternet (Wi-Fi)   
 Sıcak Su (24 Saat)     Çamaşır yıkama ve kurutma   

 Popüler Yurt İstanbul / Üsküdar Kız Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt İstanbul / Fatih Erkek Öğrenci Yurdu
Yusuf Paşa Erkek Öğrenci Yurdu

Telefon: 0212 588 20 20

Öne Çıkan Hizmetler:  İnternet (Wi-Fi)     Güvenlik     Kahvaltı   
 Çamaşır ve Ütü Hizmeti     Yangın Alarmı ve Yangın Söndürme Sistemi     Su Deposu   

 Popüler Yurt İstanbul / Fatih Erkek Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt İstanbul / Avcılar Kız Öğrenci Yurdu
İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0212 591 10 20

Öne Çıkan Hizmetler:  İnternet (Sınırsız)     7/24 Nitelikli Personel     Odalarda Banyo ve WC   
 Buzdolabı ve TV     Periodik Temizlik     Çamaşır Yıkama ve Ütü   

 Popüler Yurt İstanbul / Avcılar Kız Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt İstanbul / Kadıköy Kız Öğrenci Yurdu
Özel Nilüfer Gökay Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0216 550 90 71

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     İnternet (Wi-Fi)     Temizlik Hizmeti   

 Popüler Yurt İstanbul / Kadıköy Kız Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt İstanbul / Şişli Kız Öğrenci Yurdu
Alaçatı Kız Öğrenci Yurdu

Telefon:  (0212) 323 20 10

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Kahvaltı     İnternet (Wi-Fi)   

 Popüler Yurt İstanbul / Şişli Kız Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt İstanbul / Avcılar Kız Öğrenci Yurdu
Özel Avcılar Has Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0 212 422 00 18

Öne Çıkan Hizmetler:  Etüt odası     Çamaşır yıkama ve kurutma     İnternet (Sınırsız)   
 Günlük oda temizliği     Spor Salonu     Teras   

 Popüler Yurt İstanbul / Avcılar Kız Öğrenci Yurdu İncele

İstanbul / Ataşehir Kız Öğrenci Yurdu
Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     İnternet (Wi-Fi)     Sıcak Su (24 Saat)   
 Düzenli oda ve ortak alanların temizliği     Temizlik Hizmeti     Etüt odası   

İstanbul / Ataşehir Kız Öğrenci Yurdu İncele

Öğrencileri Mutlu Edecek İstanbul yurt fiyatları

İstanbul üniversite eğitimi açısından ülkemizin önemli şehirlerinden bir tanesidir. Birçok özel ve devlet üniversitesi bulunması sebebi ile her yıl binlerce öğrenci eğitim hayatına devam etmek için İstanbul’a gelir. İstanbul’a gelen öğrenciler için önemli olarak görülen konuların başında konaklama gelir. Konaklamada hem uygun fiyatlı olması hem de ailelerin için rahat edeceği yurt seçenekleri öne çıkıyor. Konaklama için yurt arayan öğrencilerin karşısına pek çok farklı seçenek çıkıyor. Öğrenciler bütçelerine uygun İstanbul özel yurt fiyatları bulmak için çok fazla yorulabilir. Erkek ve kız yurtların özellikleri ile ilgili değişken olup çok fazla seçenek bulunur. Bu unsurların arasında yurdun odalarında kaç kişi kalacağı asıl fiyatlar için ilk sırada değişim göstermektedir.

İstanbul Öğrenci Yurt Fiyatları İçin En iyi Seçenekleri Sunan Özel Yurtlar

Tek kişilik odalar fiyat olarak daha yüksektir. Bunun yanı sıra yurdun sahip olduğu imkânlar yine İstanbul özel yurt fiyatları 2019 belirleyen unsurlar arasında yer alır. Yemek çeşitleri ve kalitesi, sosyal olanakları, teknolojik alt yapısı ve öğrencilere sundukları ile birlikte fiyat seçenekleri genişliyor. Öğrenciler ve aileleri tercihlerini belirlerken ihtiyaçları doğrultusunda bütçelerine uygun yurt fiyatları seçeneği değerlendirebilir.

Erkek ve Kız Öğrenciler İçin Tercih Edilebilecek İstanbul Öğrenci Yurt Fiyatları

İstanbul’a dışardan gelip yurt arayan kız ve erkek öğrenci için yurtların hepsinin birden görülmesi önemlidir. Yurdun okula yakın olması en çok istenilen şeylerdendir. Trafik sorunu ile uğraşmadan okula geç kalma gibi sorunların oluşmaması için yakın yurtların tercih edilmesi önemlidir. Diğer özellikleri birlikte yurtlar değerlendirilerek seçim yapılabilir. Sitemiz üzerinden tüm yurt seçeneklerini bir arada görebilir ve ihtiyacınıza göre İstanbul öğrenci yurdu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yurtların iç ve dış görüntüler, oda bilgileri ve özelliklerinin yanı sıra konumu ve sokak görüntüsüne de ulaşabilirsiniz. Sitemizden ilgili özel erkek ve kız özel yurtlardan bilgi alarak seçiminizi yapa bilirsiniz.

Güncel İstanbul Özel Yurt Fiyatları 2019

Üniversite öğrencilerin en çok merak ettiği ve odaklı olarak araştırma yaptıkları konuların başını çeken özel yurtların fiyatları sunduğu ücretlerdir. 2019 yılı için İstanbul'daki özel yurtlar ve öğrenci yurdu en çok değerlendirmeye alınıp fiyat odaklı özel yurtların öğrencilere vereceği hizmete göre artış gösterip göstermeyeceğidir. Ücretler konusunda değişiklik olup olmayacağı sorularını en uygun yurtlar güncel bir şekilde üniversite öğrencilerine sunmaktadır. Güncel İstanbul özel yurt fiyatları 2019 yılı için fiyatları hızlı bir şekilde yurtlardan almanızı sağlıyoruz. Öğrencilere sunduğumuz bu imkan ile İstanbul ilçelerinde ve üniversiteye yakın olan tüm öğrencinin kriterini karşılayan yurtların bilgi ve fiyatları mevcuttur.

İstanbul Yurt Fiyatları Nelere Göre Değişmekte

Bir evi temiz ve tertipli tutmak ya da her gün sıcak bir kap yemek için uğraşmak aynı anda derslerle de mücadele veren öğrenciler için zorlayıcı olabilir. Tabi ki bu sorunları gidermenin kolay yolları var. Örneğin yurda yerleşmek! Bu gibi temel hizmetleri sunan bunların yanı sıra sunduğu ekstra çamaşırhane, spor salonu, ortak yaşam alanı gibi hizmetlere göre de değişkenlik gösterir. Okula, okula kolayca ulaşım sağlanacak toplu taşımalara yakın olması, canlı şehir hayatının içinde olması öğrencilerin dikkat ettiği özellikler arasındadır ayrıca İstanbul yurt fiyatları 2019 değişimi önemli ölçüde etkilerİstanbul'daki öğrencilerin yaşam standartlarına göre belirleteceği nitelikte uygun bütçelere göre sitemizde sunulmaktadır. Her öğrenci İstanbul erkek yurt fiyatları listemizden aradığı fiyatlara ulaşacaktır.

İstanbul Yurt Fiyatları Seçerken Nelere dikkat edilmeli

İstanbul kız yurt fiyatları söz etmişken elbette okula ulaşım ne kadar önemli olsa da, okul dışında da bir hayat sürdüren öğrenciler için güvenli bir muhitte ikamet etmek önem teşkil eder. İstanbul yurt fiyatları bu bağlamda bulunduğu konumun özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Daha önceden bahsettiğimiz gibi bunların yanı sıra 7/24 güvenlik hizmetinin olması, düzenli periyotlarda temizlik yapılması, yemekhane ya da kafeteryasının olması, odaların genişliği ve kalınan kişi sayısı gibi daha birçok etken İstanbul kız yurt fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulur. Kız ve erkek öğrenciler arasından aradıkları ücretlere ve hizmetlere göre sunduğumuz seçeneklerden fiyat aralıklarına ulaşabilirler. Ayrıca kız öğrencilerin üniversite konumuna göre İstanbul özel yurt fiyatları 2019 listemizden üniversiteye yakın yurtlardan bu konularda tam kapsamlı bilgi almalarını sağlıyoruz.