Ara

Edirne / Edirne Merkez Kız Öğrenci Yurdu
Ünisite Kız ve Erkek Öğrenci Apartı

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Sıcak Su (24 Saat)     İnternet (Wi-Fi)   

Edirne / Edirne Merkez Kız Öğrenci Yurdu İncele
Erkek Öğrenci Yurdu
Standart Üye
Deniz Erkek Öğrenci Yurdu
Edirne / Edirne Merkez
Kız Öğrenci Yurdu
Standart Üye
Taş Apart 1
Edirne / Edirne Merkez

BU ALANDA REKLAMLARINIZA YER VERELİM

 

Hepimizin bildiği üzere öğrenciler arasında en çok tercih edilen üniversiteler arasında Edirne şehrimizdeki Trakya Üniversitesi yer alır. Bu kadar çok tercih edildiği için de Edirne özel yurtlar açısından zengin bir şehirdir. Sınav dönemini atlatıp, hayatlarındaki yeni döneme girmeye hazırlanan gençler bütün seçeneklerini göz önünde bulundurmak isterler. Bu sebeple hem sıcak bir ortam kurmak adına hem de bütçelerine düşünerek Edirne özel yurtlar’ını tercih etmek isteyebilirler. Tercih edilmek için de Edirne özel yurtlar sunduğu imkânlar ile birbirleriyle yarış halindedir. Kendi istekleri doğrultusunda önlerinde bolca seçeneği olan gençler için Edirne özel yurtlar arasında bu rekabeti avantaja çevirip doğru bir tercih yapmak daha kolay olabilir.

Edirne özel erkek yurtları

Türkiye’nin dört bir yanından gelen gençler kurmaya başladıkları yeni düzende evlerinin sıcaklığını her zaman ararlar. Bu sıcaklığı iste Edirne özel erkek yurtları içinde bulmak hiç de zor değil. Anne yemeklerini aratmayacak lezzette yemekler sunan ve bir evin ferahlığını yaşatmak adına verilen kaliteli temizlik hizmetleri Edirne özel erkek yurtlarının başlıca özelliklerindendir. Ayrıca Edirne özel erkek yurtları herkesin talebini karşılamak adına gerek fakültelere gerek şehrin hareketli noktalarına olmak üzere birçok farklı noktada konumlanmasıyla gençlere seçme hakkı tanır. Kişisel tercihleri de göz önünde bulundurarak değişik imkânlar sunan Edirne özel erkek yurtları, yeni bir hayata başlayan gençlerin hayatını kolaylaştırmak için çaba gösterir.

Edirne özel kız yurtları 

Edirne özel kız yurtları da temel ihtiyaçlar arasında olan yemek ve temizlik bağlamında kendini geliştirmiştir. Sundukları 7/24 güvenlik hizmetleri ve gece müdireleri ile de Edirne özel kız yurtları gençlere güvende hissettikleri bir ortam sağlar. Ayrıca bazı Edirne özel kız yurtları bünyesinde bulunan fitness salonları ile hem sağlıklı hem formda kalmak isteyen öğrenciler arasında avantajlı bir yere sahip olabilir. Şehre olan ilgiden dolayı öğrenciler arasında tercih edilmek isteyen Edirne özel kız yurtları hizmetlerine her gün yenilerini eklemeyi de devam ettirimektedir.