Ara

Kız Öğrenci Yurdu M.Safa Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu
M.Safa Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Öğrenci Yurdu Demiraslan Kız Öğrenci Yurdu
Demiraslan Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir Güven Kız Öğrenci Yurdu
Balıkesir Güven Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Öğrenci Yurdu Bilge Hatun Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu
Bilge Hatun Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Altıeylül

Erkek Öğrenci Yurdu Özel Güney Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Güney Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Öğrenci Yurdu Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu
Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Erkek Öğrenci Yurdu Residorm Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları
Residorm Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Öğrenci Yurdu Gamze Kız Öğrenci Apartı
Gamze Kız Öğrenci Apartı

Balıkesir / Altıeylül

Kız Öğrenci Yurdu Ataman 1 Kız Öğrenci Yurdu
Ataman 1 Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Öğrenci Yurdu Deniz Kızı Öğrenci Yurdu
Deniz Kızı Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez


Balıkesir Özel Yurtlar İle Üniversite Hayatınızda Kalacak En Uygun Yerler

Üniversiteye başlayan öğrencilerin özellikle şehir dışında okumaları durumunda en büyük korkuları konaklayacak uygun bir yer bulabilmek olmaktadır. Özellikle şehre yeni gelen ver herhangi bir kimseyi tanımayan öğrenciler için uygun bir konaklama yeri bulmak oldukça zor olabilmektedir. Bu durumlarda öğrenciler ilk olarak yurtlara başvurmaktadır. Yurtlar öğrencilere en uygun kalacak yer imkanını oluşturan kurumlardır. Sahip oldukları avantajlı imkanlar sayesinde öğrencilere sanki ailesinin yanında imiş gibi bir deneyim sunan yurtlarda konaklamak şehre yeni gelen öğrenciler için oldukça elverişli olabilmektedir. Balıkesir özel yurtlar, bu ilde bulunan öğrencilerin konaklayabilecekleri en uygun mekanlardır. Yurtlarda verilen öğünler sayesinde öğrenciler yemek pişirmek ile uğraşmak zorunda kalmamakta, ayrıca ekonomik fiyat imkanları sayesinde de hem öğrencinin hem de ailesinin bütçesi zorlanmadan konaklama işlemi başarılı bir şekilde karşılanabilmektedir.

Balıkesir Özel Erkek Yurtları

Balıkesir özel yurtlar bünyesinde konaklayan öğrenciler birçok imkana sahip olabilmektedir. Bu avantajlı imkanların başında ise odaların ve yurt içerisinin düzenli bir şekilde temizlik işleminin gerçekleştirilmesidir. Bu sayede öğrencinin konaklayacağı ve vakit geçireceği her ortam sürekli olarak temiz tutulmakta, öğrenci bulunduğu ortamın temizliği için hiçbir şekilde vakit kaybetmek zorunda kalmamaktadır. Balıkesir özel yurtlar öğrencilere sunmakta olduğu avantajlardan bir diğeri ise hazır bir şekilde günün belirli saatlerinde sunulan yemeklerdir. Öğünlere göre düzenlenen bu saatlerde öğrenciler yurt yemekhaneleri sayesinde öğünlerini yiyebilmekte ve böylelikle kendileri yemek pişirme derdinden de kurtulmuş olmaktadır.

Balıkesir Özel Kız Yurtları

Balıkesir özel yurtlar öğrencilerin rahat bir şekilde konaklayabilmeleri ve konaklama esnasında ekonomik açıdan ailelere herhangi bir zorluk çıkmaması için en ekonomik fiyat avantajları ile öğrencilerini kabul etmektedir. Balıkesir’de bulunan yurtları görebilmek ve kayıt yapabilmek için içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.