Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

Öğrenci Rezidansı İstanbul

Öğrenci Rezidansı İstanbul

En kaliteli öğrenci rezidansı İstanbul yurtları sahip olduğu özellikler sebebiyle tercih ediliyor. Ek ücretsiz ve ekonomik fiyat tarifesinden konaklama hizmeti sunan İstanbul öğrenci yurtları bu sayede 81 ilimiz üzerinden tercih ediliyor. Konforlu ve bol güneş gören odaları, hijyenik banyo mutfakları ile avantajlı konaklama hizmeti sunan İstanbul öğrenci yurtları sektöründe de öncü bir konumda bulunuyor. En iyi fiyat garantisi sunan öğrenci rezidansı İstanbul kaliteli hizmetleri sayesinde geniş bir müşteri kapasitesine sahiptir.

Öğrenci Rezidansı İstanbul Nedir?

Öğrenci rezidansı İstanbul, İstanbul'dan kız ve erkek öğrencilere maksimum konfor ve kalitede konaklama hizmeti sunan konaklama merkezidir. Her bütçeye hitap eden fiyat tarifesi sunan öğrenci rezidansı İstanbul konaklama merkezi bu sayede öğrencilerin yüksek maliyetlere girmeden eşsiz bir konaklama dönemi geçirmesini sağlıyor.

Öğrenci Rezidansı İstanbul Avantajları Nelerdir?

Yılların deneyimi ile konaklama hizmeti sunan öğrenci rezidansı İstanbul konforlu odalara, salon bölümüne, dinlenme salonu ve oyun salonuna sahiptir. İstanbul kız öğrenci yurtları bölümünde listelenen kız öğrencilerimiz için ayrıca İstanbul erkek öğrenci yurtları bölümünde listelenen erkek öğrencilerimiz için öğrenci rezidansı İstanbul yurtları geniş odaları sayesinde öğrencilerin huzur içerisinde konaklamasını sağlıyor. Geniş düzeyde referans kataloğu da sunan öğrenci rezidansı İstanbul yurtları bu sayede yurtdışından da yoğun olarak tercih ediliyor.

Öğrenci Rezidansı İstanbul Oda İçeriği

Şık ve göze hitap edici odalara sahip olan öğrenci rezidansı İstanbul yurtları üniversite öğrencilerinin tüm beklentilerine hitap edici tasarımlar sunuyor. Öğrenci rezidansı İstanbul kız ve erkek yurtları tüm odalarında renkli televizyon, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, şık koltuk takımı, elbise dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, saç kurutma makinesi, çay ve kahve hazırlama makinesi gibi birçok malzemeler hazır olarak sunuluyor. Bu sayede öğrenciler sadece valizi ile İstanbul öğrenci rezidansı merkezine ulaşması yeterlidir.

Öğrenci rezidansı İstanbul yurtlarında eşsiz bir konaklama dönemi geçirmek için İstanbul öğrenci yurtları web sitesinden iletişime geçilmesi yeterlidir.7/24 hizmet sunan öğrenci rezidansı İstanbul sayesinde avantajlı ve huzurlu bir üniversite eğitim dönemi geçirilebilir.