Öğrenci Rezidansı İstanbul

En kaliteli öğrenci rezidansı İstanbul yurtları sahip olduğu özellikler sebebiyle tercih ediliyor. Ek ücretsiz ve ekonomik fiyat tarifesinden konaklama hizmeti sunan İstanbul öğrenci yurtları bu sayede 81 ilimiz üzerinden tercih ediliyor. Konforlu ve bol güneş gören odaları, hijyenik banyo mutfakları ile avantajlı konaklama hizmeti sunan İstanbul öğrenci yurtları sektöründe de öncü bir konumda bulunuyor. En iyi fiyat garantisi sunan öğrenci rezidansları kaliteli hizmetleri sayesinde geniş bir müşteri kapasitesine sahiptir.

Öğrenci Rezidansı İstanbul Nedir?

Öğrenci rezidansları, İstanbul’dan kız ve erkek öğrencilere maksimum konfor ve kalitede konaklama hizmeti sunan konaklama merkezidir. Her bütçeye hitap eden fiyat tarifesi sunan rezidanslar konaklama merkezi bu sayede öğrencilerin yüksek maliyetlere girmeden eşsiz bir konaklama dönemi geçirmesini sağlıyor.

Öğrenci Rezidanslarının Avantajları Nelerdir?

Yılların deneyimi ile konaklama hizmeti sunan rezidanslar konforlu odalara, salon bölümüne, dinlenme salonu ve oyun salonuna sahiptir. İstanbul kız öğrenci yurtları bölümünde listelenen kız öğrencilerimiz için ayrıca İstanbul erkek öğrenci yurtları bölümünde listelenen erkek öğrencilerimiz için rezidans yurtları geniş odaları sayesinde öğrencilerin huzur içerisinde konaklamasını sağlıyor. Geniş düzeyde referans kataloğu da sunan yurtlar bu sayede yurtdışından da yoğun olarak tercih ediliyor.

Öğrenci Rezidansı İstanbul Oda İçeriği

Şık ve göze hitap edici odalara sahip olan öğrenci rezidansı İstanbul yurtları üniversite öğrencilerinin tüm beklentilerine hitap edici tasarımlar sunuyor. Kız ve erkek yurtları tüm odalarında renkli televizyon, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, şık koltuk takımı, elbise dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, saç kurutma makinesi, çay ve kahve hazırlama makinesi gibi birçok malzemeler hazır olarak sunuluyor. Bu sayede öğrenciler sadece valizi ile rezidansların merkezine ulaşması yeterlidir.

Öğrenci rezidans yurtlarında eşsiz bir konaklama dönemi geçirmek için İstanbul öğrenci yurtları web sitesinden iletişime geçilmesi yeterlidir.7/24 hizmet sunan rezidanslar sayesinde avantajlı ve huzurlu bir üniversite eğitim dönemi geçirilebilir.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak