Ara

İstanbul Kız Yurt Fiyatları

 Popüler Yurt İstanbul / Üsküdar Kız Öğrenci Yurdu
Özel Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0 543 478 98 78

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     İnternet (Wi-Fi)   
 Sıcak Su (24 Saat)     Çamaşır yıkama ve kurutma   

 Popüler Yurt İstanbul / Üsküdar Kız Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt İstanbul / Avcılar Kız Öğrenci Yurdu
İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0212 591 10 20

Öne Çıkan Hizmetler:  İnternet (Sınırsız)     7/24 Nitelikli Personel     Odalarda Banyo ve WC   
 Buzdolabı ve TV     Periodik Temizlik     Çamaşır Yıkama ve Ütü   

 Popüler Yurt İstanbul / Avcılar Kız Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt İstanbul / Kadıköy Kız Öğrenci Yurdu
Özel Nilüfer Gökay Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0216 550 90 71

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     İnternet (Wi-Fi)     Temizlik Hizmeti   

 Popüler Yurt İstanbul / Kadıköy Kız Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt İstanbul / Şişli Kız Öğrenci Yurdu
Alaçatı Kız Öğrenci Yurdu

Telefon:  (0212) 323 20 10

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Kahvaltı     İnternet (Wi-Fi)   

 Popüler Yurt İstanbul / Şişli Kız Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt İstanbul / Avcılar Kız Öğrenci Yurdu
Özel Avcılar Has Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0 212 422 00 18

Öne Çıkan Hizmetler:  Etüt odası     Çamaşır yıkama ve kurutma     İnternet (Sınırsız)   
 Günlük oda temizliği     Spor Salonu     Teras   

 Popüler Yurt İstanbul / Avcılar Kız Öğrenci Yurdu İncele

İstanbul / Ataşehir Kız Öğrenci Yurdu
Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     İnternet (Wi-Fi)     Sıcak Su (24 Saat)   
 Düzenli oda ve ortak alanların temizliği     Temizlik Hizmeti     Etüt odası   

İstanbul / Ataşehir Kız Öğrenci Yurdu İncele

Üniversite Kazanan veya Hali Hazırda okuyan Öğrenciler İstanbul Kız Yurt Fiyatları Konusunda Nelere Dikkat Etmeli?

Ülkemizin en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul da birçok üniversite bulunmaktadır. Bu üniversitelerde okuyan kendi şehirlerinden uzak kız öğrenciler için yurt olanakları oldukça fazladır. Genelde isteyen öğrenci için tek kişilik odalar, 2 kişilik odalar ve arkadaş ortamını benimseyip farklı insanlarla tanışıp kaynaşmayı seven kız öğrenciler için birden fazla kişiyle kalabilecekleri oda imkanları sunulmaktadır. Kız öğrencilere rahat ve huzurlu bir aile ortamı sunmayı amaçlayan yurtlarda İstanbul kız yurt fiyatları bazı ilçelerde değişkenlik gösterebilir. Üniversitelere yakın olan yurtlar ile arasından mesafe bulunan özel yurtlarda fiyat farkı yaratabilirler. Bu İstanbul kız yurt fiyatları farklarının birçok nedeni vardır.

İstanbul Kız Yurt Fiyatları Arasındaki Farklar Nelere Göre Tercih Edilmeli?

Yine benzeri etkenler kız öğrenci için sayılabilir bunlar da görülen farklılıklar arasında yurdun bulunduğu konum önem arz etmektedir. Yurdun okula yakınlığı şehir merkezine ulaşımı, yurt içinde yapılan aktiviteler, öğrencilerin konforlu bir öğrencilik hayatı geçirmeleri için gösterilen çaba ve bunlar gibi etmenler İstanbul kız yurt fiyatları değişikliğinin bir göstergesi sayılabilir. Günümüzde faaliyette olan özel yurtlarda öğrenciler için her türlü konfor düşünülmektedir. 24 saat sıcak su, ücretsiz internet, yemekhanede her türlü sıcak ve taze hazırlanmış ev yemekleri gibi günlük hayatı kolaylaştıran birçok seçenek etkilemektedir.

 

İstanbul Kız Yurt Fiyatları Öğrenci Yurdu'na Göre Değişim Göstermekte mi?

Bilindiği gibi İstanbul iki yakadan oluşmaktadır. Asya ve Avrupa yakaları her iki tarafta da hemen hemen aynı sebeplerden farklılık gösterir. Birçok ilçede faaliyet gösteren yurtların birçoğunda kız öğrenciler için spor salonları bulunmaktadır. aerobik, fitnes, pilates gibi spor dalları ile sağlıklı yaşam konusunda da faydalı olan kız öğrenci yurtları mevcuttur. Bunun yanı sıra TV izleme salonları, ders çalışmak için geniş ferah çalışma odaları da birçok yurtta mevcuttur. Bunlar gibi bir imkanı olan tercih ederek rahat bir öğrencilik hayatı yaşamak isteyen herkes İstanbul kız yurdu fiyatları makul bir seviyede bile olabilmektedir. Bunlar gibi sebepler birçok öğrencinin tercihi olmaktadır. İstanbul kız öğrenci yurdu fiyatları konusunda da seçenekler vardır. Yurdun güvenlik, temizlik ve yemek gibi konularda detaylı bilgileri almak gereklidir. Bu çerçeve içerisinde konforlu ve rahat bir yurtta kalabilir fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Üniversite öğrencileri özel yurt konusunda güvenilir sonuçlar için iyi bir araştırma yapılması tüm sunduğumuz tüm özel yurtlardan fiyatlar alınması ve yerinde ziyaret edilmesi gerektiği unutmamalıdır.

İstanbul Kız Yurt Fiyatları 2019 Güncel Fiyat Listesi

2019 yılında yeni öğrenime başlayacak olan ve hali hazırda üniversitelerde okuyan mevcut öğrencilerin birçoğu da kaldıkları yurtlardan memnun olmamakta ve yeni özel yurtlar aramaktadırlar. Güncel yurt fiyatları öğrencilerin aradığı ihtiyaçlara göre yurtlar arasında değerlendirme yapabileceği cevapları vermektedir. Yurt güvenlik bakımından sorunsuz olmalıdır bu da yurdun sunacağı fiyatın öğrenci algısını etkileyebilir. Temizliği düzenli olarak yapmalıdır ki öğrenci verdiği ücretin karşılığını alabilmeli. Çoklu yaşam alanı olduğundan sosyal yaşam açısından da avantajlar sunması gerekir, sunuyorum dediği ve ilgi göstermediği aktivitelere öğrenci ücret ediyorsa zamanla yurdunu değiştirmek isteyebilir. İstanbul'da hayat her bakımdan pahalıdır. Temel olarak öğrenci ilk ücretlerine bakmaktadır ve öğrenci yurtları da özelliklerine bağlı olarak farklı fiyatlara sahip mi değil mi inceleme yapmaktadır. Araştırma yaparken yurdun her özelliğine dikkat ederek bir seçim yapılması gerekir.  Güncel ücretlerine ulaşmaları için öğrencilere sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde yurt ücretlerini özel yurttan talep etmelerini, onlardan fiyat istemelerini ve iletişime geçmelerini sağlıyoruz.