Ara

Ankara Erkek Yurt Fiyatları

Ankara Erkek Yurt Fiyatları

Bir okul maratonu ve üniversite hazırlığında sonra istenilen üniversite kazanılıyor. Ankara'da üniversite kazanan erkek öğrencilere yurt imkânı sunan pek çok yurt bulunmaktadır. Evlerinde sıcaklığı hissettirecek olan firmalar uygun fiyatlı olarak öğrencilere yardımcı olacaktır. Üniversite yakınlarında günün çoğunu yollarda geçirmeyeceğiniz barınma alanı olarak kurulmuş uygun fiyatlı pek çok yurt bulunmaktadır. Yabancı bir şehirde nerde kalacağım diye düşünen pek çok öğrenci olacaktır bu yüzden erkek öğrencilere sunulan imkânlar en uygun fiyatı ile burada olacaktır.

Erkek Öğrenciler İçin En Uygun Yurtlar

Her öğrencinin aile bütçesine uyacak olan farklı farklı hizmet veren pek çok yurt bulunmaktadır. Günümüzde en çok kız öğrencilere yurt olanağı sağlanırken Ankara'da erkek öğrencilerde unutulmadı. Uygun olan yurtlar 300 TL ile 500 TL arasında değişen fiyatlara sahip olan yurtlar yemek servisi, ücretsiz wifi hizmeti, banyo, tuvalet, öğrenci dinlenme alanları gibi pek çok özelliğe sahip olmaktadır. Erkek öğrencilerin evdeki rahatlığı yaşamaları için yurt görevlileri titizlikle çalışmaktadır. Öğrencilerin güvenli bir ortamda yaşaması için güvenlik hizmeti de vermektedir. Ankara'da yurtlar erkek öğrencilerin hizmetine sunulurken bazı yurtlarda özel çalışma odaları varken bazılarında bu odalar yoktur.

Erkek Öğrenci Yurtları Fiyatlandırılması

Ergenlik çağından yeni çıkmış olan üniversite öğrencileri için farklı kişi sayılı odalar kullanıma sunulmuştur. 3 kişilik, 2 kişilik ve tek kişilik odalar olarak sınıflandırmaktadır. 3 kişilik odada yan yana üç ranza, 3 adet elbise dolabı, 3 çalışma masası öğrencilerin kullanıma sunulmuştur. Bu şekilde yurt fiyatı 400 TL’dir. 2 kişilik odada 2 adet yanyana ranza, 2 adet elbise dolabı, 2 adet çalışma masası bulunmaktadır. Bu şekilde 450 TL’dir. Tek kişilik odalar ise bir ranza, bir çalışma masası, bir elbise dolabı ile kullanıma sunulmuş ve 500 TL’dir. Erkek öğrenciler için Ankara'da en uygun yurtlar bu şekilde fiyatlandırılmıştır.