Ara
 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Kız Öğrenci Yurdu
Özel Kurtuluş Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0312 432 0 999

Öne Çıkan Hizmetler:  Kahvaltı     Akşam Yemeği     Sıcak Su (24 Saat)   
  Sınırsız internet     Odaya Özel Banyo WC     Mini Market - Kantin   

 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Kız Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Kız Öğrenci Yurdu
Yurt Çankaya Özel Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0312 434 1 666

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     İnternet (Wi-Fi)     Etüt odası   
 Sıcak Su (24 Saat)     Çamaşır yıkama ve ütüleme     Kahvaltı Açık Büfe   

 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Kız Öğrenci Yurdu İncele


Konaklama alanları üniversite öğrencilerin eğitim sürecinde onlara destek veren en önemli etkenler arasındadır. Bulunduğu şehirden ve ailesinden ayrılarak yeni bir şehre alışma sürecine giren öğrencilerin ilk yapacağı güvenilir ve konforlu bir yurt bulmak olacaktır. Ailelerin de onayıyla en uygun yurt seçimi yapılır. Bu zorlu ve araştırma gerektiren süreçte en uygun yurtlar sitesi üzerinden öğrenci yurtlarının bilgisine ulaşabilirsiniz.  Ankara yurt fiyatları ve konaklama bilgileri burada detaylı olarak paylaşılmaktadır.

Ankara Özel Yurt Fiyatları 2019

Yurt araştırması yaparken dikkate alınması gereken ilk konu üniversiteye yakınlık olmalıdır. Yeni bir şehre alışma süreci yaşayan öğrencinin okuluna rahatça gidip gelmesi önemlidir. Yerleşme işlemi tamamlandıktan sonra ilk iş üniversitenin yolunu bulmak olacağından üniversiteye yakın yurtlar tercih edilebilir. Bu konuda Ankara yurt fiyatları bulunan en uygun yurtlar sitesi üzerinden doğru seçeneklere ulaşabilirsiniz. Yurt seçerken diğer konu da konfor ve rahatlıktır. Bununla birlikte yatak sayıları da kişinin tercihine göre sunulmaktadır. Tek kişilik, iki kişilik ve 3 kişilik odalarda son derece lüks yurtlarda kalabilmek için verilen seçenekleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ankara özel yurt fiyatları 2019 listesinde şehrin en iyi yurtlarının bulunduğu 2019 fiyatlarını detaylı inceleyerek kararınızı zahmetsizce verebilirsiniz.

Ankara Yurt Fiyatları Ne Kadar

Yurt seçimi yaparken odaların durumu önemlidir. Üniversite öğrencisinin kalacağı odalardaki eşyalar da seçim konusunda fikir verecektir. Site üzerinde bulunan yurtlarda oda telefonu, televizyon, kesintisiz internet, banyo tuvalet, çalışma masası, elbise dolabı gibi donanımlar içeren odalar mevcuttur. Aynı zamanda yurtların sosyal imkânları da burada detaylı olarak verilmiştir. Sosyal yaşam alanları, spor salonları, kütüphane ve etüt odaları da değerlendirmeye alınmalıdır. Bu tür özellikleri sunan yurtların fiyatları genellikle 500 TL - 1500 TL arasında değişim göstermektedir. Örneğin okulunuza yakın konforlu ve tek oda fiyatı 1500 TL - 2500 TL arası olabilir ama aynı yakınlıkta başka bir yurtta 1000 TL - 1500 TL arası fiyatlar olabilir. Bu da özel yurdun sağladığı imkanlar değişmekte. Çoğu öğrenci önce tek kişilik bir fiyat sorar sonrasında 4 kişiliklere kadar öğrenmek ister, tabii ki de tek kişilik oda fiyatı ile aynı fiyatlar olmayacaktır. Genellikle üniversiteye yakın 4 kişilik oda fiyatları  800TL - 1600 TL arası olmaktadır. Mesafeli yurtlarda 500 TL - 1300 TL arası değişim göstermektedir. Okul dışında yurttan uzaklaşmadan ve fazla yorulmadan hemen bütün ihtiyaçların yurt alanında karşılanması için son derece konforlu yurtların listesine de sitemizde bulunan diğer içerikler üzerinden ulaşabilirsiniz. Ankara yurt fiyatları konusunda bütün yurtlar bir tıkla önünüze gelecek ve üniversite öğrencileri en uygun yurtlar aracılığıyla bulabileceksiniz.