Ara
Kız Ve Erkek Öğrenci Yurtları
Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları

Telefon: 0 212 945 98 78

İlçeler
 Beyoğlu     Beşiktaş     Fatih     Şişli     Üsküdar   

Kız Ve Erkek Öğrenci Yurtları Tümünü İncele


İstanbul Özel Erkek Öğrenci Yurtları ve Özellikleri

İstanbul özel erkek öğrenci yurtları konusunda yurdun güvenlik, temizlik ve yemek gibi hizmetlerine dikkat etmek gerekir. Buna göre dikkat edilecek hususlar şu şekilde sıralanabilir;

·         Yurdun fiyatından önce verilen hizmetlere dikkat edilmelidir. Bunun için kalınacak yurt önceden görülmelidir.

·         Yurdun rahat bir çalışma ortamına sahip olması gerekir. Odalarının havadar ve aydınlık olması rahatlık sunar. Kaloriferlerin kışın düzenli olarak çalışması oldukça önemlidir.

·         Yurdun milli eğitim bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığına dikkat edilmelidir.

·         Yurdun deprem, yangın ve gibi durumlar konusunda önlem almasına dikkat etmek gereklidir.

·         Yurttaki yemekler konusunda bilgi alınmalıdır. Saatleri ve servis biçimi konusunda da sorular sorulmalıdır.

·         Yurdun etüt odası, kantin ve spor salonu gibi sunduğu avantajlar hakkında da bilgi alınması gerekir.

İstanbul Erkek Öğrenci Yurt Fiyatları

İstanbul önemli üniversitelere ev sahipliği yapan metropol bir şehirdir. Birçok öğrenci üniversite hayatını burada geçirir. Bunun için de öğrenci yurdunda kalınır. Özel yurtların sunduğu avantajlarda oldukça fazladır. Eğer iyi bir araştırma yapılırsa en rahat yurdu uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Büyük şehir olması nedeniyle fiyatların da yüksek olacağı göz önüne alınmalıdır. Özel yurtlar güvenlik, temizlik, sosyal alan ve yemekler bakımından avantajlar sunmalıdır. İstanbul özel erkek öğrenci yurtları konusunda araştırma yaparak bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları 2018

Üniversite sonuçlarının açıklanmasından sonra sınavı kazananlar nerede kalacaklarını belirlemek için bir rota belirler. Bunun için üniversite yurtları, özel yurtlar ve ev kiralama olarak üç seçenek bulunur. Üniversitenin bu ilk dönemleri heyecanlıdır. İlk kez evden uzak yaşayacak öğrencinin rahat ve konforlu bir yurt seçmesi oldukça faydalı olacaktır. Yurdun fiyatları özelliklerine bağlı olarak değişir. İstanbul özel erkek öğrenci yurtları konusunda detaylı bir araştırma yapılarak en rahata ulaşılabilir. Bu bakımdan  internet sitemizde yayınladığımız diğer içerikler işinize yarayacaktır.