Ara

İstanbul Beyoğlu Özel Yurtlar

Kız Ve Erkek Yurtları
Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları

Telefon: 0 212 945 98 78

İlçeler:  Beyoğlu     Beşiktaş     Fatih     Şişli     Üsküdar   

Kız Ve Erkek Yurtları  Popüler Yurt Tümünü İncele
 Popüler Yurt İstanbul / Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu
Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0212 369 63 03

Öne Çıkan Hizmetler:  Kahvaltı Açık Büfe     Akşam Yemeği     Çevre Üniversitelere Ücretsiz Ring Servis   

 Popüler Yurt İstanbul / Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu İncele


İstanbul üniversite eğitimi bakımından en kalabalık şehirdir. Bunun nedeni olarak neredeyse elliye yakın üniversiteye ev sahipliği yapması gösterilebilir. Sayı olarak çok fazla üniversiteye sahip olan İstanbul her sene binlerce üniversite öğrencisini daha ağırlar. Bu öğrencilerin büyük çoğunluğu özel ya da devlet kurumlarına ait olan yurtlarda kalırlar. Yurtların sunduğu imkânlar ve rahatlık nedeni ile başka seçenek ile uğraşmadan yurda yerleşen çok fazla öğrenci bulunur. Bunun içinde İstanbul’da çok sayıda yurt bulunur. Beyoğlu özel yurtlar, merkezi bir konumda bulunması ve modern yapısı ile öne çıkan yurtlar olarak tercih edilir.

Beyoğlu Özel Yurtlar ve Özellikleri

Beyoğlu özel yurtları İstanbul’un en çok tercih edilen yurt seçeneklerine sahiptir. Beyoğlu ilçesi bir tarafından İstanbul Boğazı bir tarafından ise Haliç ile çevrilidir. İstanbul Üniversitesi merkez yerleşkesi olan Beyazıt yerleşkesine yakın konumdadır. Bunun yanı sıra Yıldız Teknik Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi gibi üniversitelere de yakın bir ilçedir. Yerleşkelere yakın konumda olması ve popüler yerlere yakın olması sayesinde Beyoğlu’nda bulunan yurtlar çok tercih edilir. Ulaşım noktasında kolaylık sunması üniversite öğrencilerinin gecikmeden okullarına ulaşmalarını sağlar. Beyoğlu ve çevresindeki yurtlar ile ilgili bilgilere internet sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve beğendiğiniz yurda göz atabilirsiniz.

Beyoğlu Özel Yurtlar Olanakları

Beyoğlu özel yurtları olanakları bakımından öğrencilerin rahat etmesi ve konforu için tasarlanmıştır. Özel yurt seçenekleri her bütçeye hitap edebilecek seçeneklere sahiptir. İster uygun fiyatlı isterseniz de lüks seçeneğe sahip yurtları tercih edebilirsiniz. Tek kişilik oda seçeneklerini tercih edenler için bu imkanlarda ağırlıklı olarak lüks yurtlarda sunulur. Öğrencilerin rahat ve sessiz bir ortamda ders çalışabilmeleri için özel odaları ve etüt merkezleri de mevcuttur.