Ara

İstanbul Beyoğlu Özel Kız Öğrenci Yurtları

Kız Ve Erkek Yurtları
Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları

Telefon: 0 212 945 98 78

İlçeler:  Beyoğlu     Beşiktaş     Fatih     Şişli     Üsküdar   

Kız Ve Erkek Yurtları  Popüler Yurt Tümünü İncele
 Popüler Yurt İstanbul / Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu
Kampüs Evim Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0212 369 63 03

Öne Çıkan Hizmetler:  Kahvaltı Açık Büfe     Akşam Yemeği     Çevre Üniversitelere Ücretsiz Ring Servis   

 Popüler Yurt İstanbul / Beyoğlu Kız Öğrenci Yurdu İncele


Eğitim ve öğretim süresi boyunca kız öğrencilerin barınma, korunma ve kişisel ihtiyaçlarını giderebilecekleri yurtları Beyoğlu özel kız öğrenci yurtlarında bulabilirsiniz. Donanım ve konforu ile öğrencilerin kendilerini evlerinde hissetmeleri sağlanmıştır.

Beyoğlu Özel Kız Öğrenci Yurtları Tercih Edebileceğiniz Bazı Kız Yurtları

Beyoğlu’nda kız öğrencilerin kalabilecekleri uygun fiyatlarda yurtlar vardır. Bu yurtlar sitemizde sizlere listelenmektedir. Üniversitelere yakınlıkları, merkez içine yakınlıklar ve ulaşım için uygun olan yerlere kurulmuşlardır. Öğrencilerin gündüz ve akşam saatlerinde ulaşımdan faydalanmaları için yurtların yol hattı üzerinde kurulmaları sağlanmıştır.

Uygun Fiyatlardaki Beyoğlu Özel Kız Öğrenci Yurtları

Yatak ve oda kapasitesine bağlı olarak büyük ve konforlu yurtlar vardır. Öğrencilerin beslenme, sağlık ve öğrenimleri için gerekli olan tüm fırsatların sunulduğu yurtlar. Beyoğlu’nda kız öğrencilerin rahat etmesi ve öğrenim süresi boyunca konaklayacakları uygun fiyatlar sunan yurtlar mevcuttur. Kız öğrenciler için ayrılan apart şeklinde ve oda kapasiteli yurtlar mevcuttur. Beyoğlu özel kız öğrenci yurtları sunmuş oldukları ekstra imkanlar ve konfora göre fiyat aralıkları değişebilir. Her ekonomiye uygun bulunabilecek birçok kız öğrenci yurdunu Beyoğlu merkezi ve üniversitelere yakın yerlerde bulmanız mümkün.

Beyoğlu Özel Kız Öğrenci Yurtları Hizmetleri ve Olanakları

Kız öğrencilerin güvenliği için girişte bekleyen özel güvenlikler bulunuyor. Beslenme ihtiyaçları için sabah, öğle ve akşam yemekleri (her yurt için geçerli değildir) bulunuyor. Aynı zamanda bu yurtların kendilerine özel öğrenci servisleri de mevcuttur. Üniversiteye ve merkeze olan yakınlık ve uzaklığa göre yurtların özel servisleri de mevcuttur. Yurtlarda yer alan çalışma odaları, kütüphane hizmetleri, misafir ağırlama ve boş zamanların değerlendirilmesi için eğlenceli salonlarda yer alabilir. Yaz ve kış aylarına özel hazırlanan bahçe ve havuz hizmeti olan yurtlarda vardır.