İstanbul Şişli Özel Kız Öğrenci Yurtları

Üniversite okumak öğrenciler için geleceğin anahtarı niteliği taşımaktadır. Bu sebeple gençlerin, üniversite tahsillerini başarılı bir şekilde tamamlamaları gereklidir. Gençler kadar aileleri de bu zorlu süreçte bazı durumları düşünür ve çözümler üretmek için çocuklarına destek olurlar. Özellikle şehir dışında üniversite kazanan kız çocuk aileleri, çocuklarının kalacakları yer konusunda sıkıntı yaşarlar. İstanbul ili Şişli ilçesinde üniversite okuyacak kız öğrenciler için özel kız yurtları bulunuyor. Bu yurtlarda öncelik olarak genç kızların güvenliği esas alınıyor.

Şişli Özel Kız Öğrenci Yurtlarının Sorumluluk Anlayışı

Ailelerin gönül rahatlığı ile kızlarını yerleştirebileceği bu özel kız yurtları, sorumluluk anlayışı ile hizmet veriyor. Civar üniversitelere oldukça yakın olarak konuşlanmış olan bu yurtlarda, tek kişilik, iki, üç ve dört kişilik odalar bulunmaktadır. Odalar oldukça zevkli ve lüks olarak dizayn edilmiş. Ayrıca şişli özel kız öğrenci yurtlarında kahvaltı ve yemek günlük olarak, hijyenik koşullarda öğrencilere sunuluyor. Oda temizlikleri günlük olarak yapılıyor ve odalarda internet imkanı sıkıntısız olarak veriliyor.

Öğrencilerin ihtiyaç duydukları her alan özel kız yurtlarında tam teçhizatlı olarak hizmete açık vaziyette muhafaza ediliyor. Öğrencilerin çoklu odalarda kalsalar dahi özel olarak ders çalışabilecekleri alanlar, özel kız yurtları içinde tertip edilmiş. Yurtlarda çamaşır yıkama ve ütü gibi ihtiyaçlarını karşılayacakları alanlar bulunuyor. Şişli özel kız öğrenci yurtları kız öğrenciler için oluşturulmuş olan özel kız yurtlarında çalışan kişiler de özenle seçilmiş kişilerden oluşuyor.

Şişli Özel Kız Öğrenci Yurtlarının Fiyat Anlayışı

Gençleri aile ortamının sıcaklığı içinde barındıran özel kız yurtları, fiyat olarak da nitelikli olarak belirleniyor. Ailelere ve gençlere ekstra külfet yüklemeyen özel kız yurtları ücretlerini, uygun taksit seçenekleri ile de ödemek mümkün oluyor. Çocukların üniversite hayatlarındaki başarısını teminat altına almak için, şişli özel kız yurtları kaliteli hizmetler veriyor.

Compare listings

Karşılaştırmak