Ara

Özel Kurtuluş Kız Öğrenci Yurdu

Özel Kurtuluş Kız Öğrenci Yurdu'na Ücretsiz SMS GÖNDER. Yurt sizi arasın.
iLETİŞİM BİLGİLERİ
Enuygunyurtlar.com üzerinden aradığınızı Özel Kurtuluş Kız Öğrenci Yurdu'na lütfen bildiriniz. Size en iyi teklifi sunacaktır.

Adres: Çamlıtepe Mahallesi Uğurlu Sokak No:10 Cebeci Kurtuluş – Çankaya / ANKARA

Açıklama

Ankara Çankaya Cebeci Kurtuluş bölgesinde hizmet veren firmamızın eğitim kurumları ve inşaat alanındaki faaliyetleri 30 yıldır devam etmektedir. 2019 yılında bu kalite ve istikrarı konaklama alanına taşımak amacıyla kendi yurt binasını inşa etmiş ve hizmete açmıştır.

Yurt binamız konum olarak çoğu üniversiteye, hastanelere, Kızılay’a yürüme mesafesindedir.

Evlatlarımız için zaman kaybını ve vasıta problemini en aza indirgemek amacı ile Yüksek İnşaat Mühendisi Murat ÇELİK tarafından kurulmuş ve profesyonel, deneyimli kadrosu tarafından 2019 Eğitim – Öğretim döneminde hizmete açılmıştır.

Yurdumuz herhangi bir topluluk, dernek ya da vakıf olmayıp özel şahıs kuruluşudur.

Yurt binamız 2018 yılında çıkan yeni öğrenci yurt yönetmeliğine, yangından korunma yönetmeliğine, depreme dayanıklılık yönetmeliğine uygun ve standartlar üstü öğrenci yurdu olarak projelendirilerek yapılmıştır.

Yurdumuzda kullanılan metal, ahşap, kumaş, perde, vs. tüm ürünler anti bakteriyel, TSE ve CE belgelidir.

Yurdumuzda öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülmüş olup kurumumuzda; revir, market, kuaför, spor salonu, kırtasiye, sinema salonu, etüt – çalışma odası, çamaşırhane, ütü odası, kafeterya, teras hizmetlerimiz bulunmaktadır ve tüm salonlarımız ayrı ayrıdır.

Yurt binamızda; asansör, bina içi yangın merdiveni, hidrofor, jeneratör, paslanmaz su deposu, konveksiyonel yangın söndürme sistemi, 24 saat güvenlik, merkezi ısınma, teras, bahçe ile tüm detaylar düşünülmüştür.

Tüm odalarımızda kendine ait banyo, WC ve balkon bulunmaktadır. Odalarımızda full ortopedik yataklı bazalı ve isteğe bağlı ranzalı sistem kullanılmaktadır.

Yurt binamız otel tipinde yapılmış olup tüm odalarımız suit şeklindedir.

Yurdumuz; Güven, kalite, huzur ve ekonominin kesiştiği bir aile ortamında hizmet vermektedir.