Ara

Özel Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu

Özel Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu'na Ücretsiz SMS GÖNDER. Yurt sizi arasın.
iLETİŞİM BİLGİLERİ
Enuygunyurtlar.com üzerinden aradığınızı Özel Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu'na lütfen bildiriniz. Size en iyi teklifi sunacaktır.

Adres: Bahçeli Evler Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Goncalar Sokak Birkan Plaza NO:1 Üsküdar, 34680 İstanbul

Açıklama

Özel Üsküdar Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu Bahçelievler Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Goncalar Sokak, Birkan Plaza No:1 Üsküdar (Bosna Bulvarı Migros Yanı Ziraat Bankası Üstü) adresinde hizmete girmiştir. Üsküdar istikametinden 15B ve 15S,15SK, 15R Kadiköy istikametinden 14R ve 14S Ümraniye istikametinden 15B ve ATA2 minibüsleri ile yurdumuza ulaşım sağlayabilirsiniz. 1 kişilik,2 kişilik, 3 kişilik,4 kişilik, 5 kişilik ve 6 kişilik 8 kişilik odalarımız mevcut olup; sabah kahvaltımız ve akşam yemeğimi hizmetimiz (9 Çeşit) bulunmakla birlikte, odalarımızın bazılarında Tv, ve Buzdolabı mevcuttur. Çamaşır yıkama hizmeti ve Giriş-Çıkışlarda yüz tanıma sistemi bulunmaktadır. Güvenilir personelimiz ve uygun fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz. Detaylı bilgi için 0507 763 41 88 ve 0216 5570408 numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Yurdumuza ; Kavram Meslek Yüksek Okulu’na Yürüyerek 3 dakika ve tek vasıta ile Üsküdar Üniversitesine, Şehir Üniversitesine, Marmara Üniversitesine, Fatih Sultan Mehmet Üniversitesine, İlahiyat Fakültesine otobüs ve minibüslerle en fazla 20 dakikada ve Medipol Üniversitesine de iki vasıta değişimi yapılarak en fazla 20 dakikada ulaşılmaktadır.

Bir yurtta bulabileceğiniz özelliklerin sınırlarını zorlayarak en üst seviyeye ulaştığımız için Özel Üsküdar Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu. Depreme Dayanıklı ve ihtiyaçları göz önünde tutularak yapılmış olan yeni binamızla Hem ev sıcaklığı ve rahatı hem de otel konforu sunduğumuz için Özel Üsküdar Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu. İstanbul’daki yaşamınızı güvenli, lüks ve rahat hale getirerek siz öğrencilerimize sadece ders çalışıp başarılı olmayı bıraktığımız için Özel Üsküdar Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu. Mutlu bir öğrencilik hayatı sunduğumuz için Özel Üsküdar Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu.

 

Yurdumuzun herhangi bir cemaat ya da kuruluşla bağlantısı bulunmamaktadır.

Tamamen Milli Eğitim Bakanlığı”na bağlı olarak, kalite prensiplerimizden ödün vermeden, siz değerli misafirlerimiz için hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi için 0507 763 41 88 ve 0216 5570408 numaralardan bize ulaşabilirsiniz.