Ara

Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Akademi Kız Öğrenci Yurdu'na Ücretsiz SMS GÖNDER. Yurt sizi arasın.
iLETİŞİM BİLGİLERİ
Enuygunyurtlar.com üzerinden aradığınızı Akademi Kız Öğrenci Yurdu'na lütfen bildiriniz. Size en iyi teklifi sunacaktır.

Adres: Örnek Mah. Finans Çıkmazı Sk. No:1 (Göztepe Köprüsü Yanı) - İstanbul

Açıklama

T.C MEB Özel Akademi Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu İstanbul'un en nezih semtlerinden biri olan Ataşehir de yer almaktadır.Yurdumuz Göztepe köprüsüne çok yakın olup ana caddeye ve otobüs duraklarına 50 metre, metro istasyonuna150 metre mesafededir. Kısacası merkezi konumu itibari ile yeme-içme ,sosyal aktivitelerde bulunma ve kırtasiye gibi ihiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bütün gereksinimleriniz yurdumuzun olduğu bölgede bulunmaktadır.
 
ATAŞEHİR'de bulunan yurdumuz lokasyonu ile birçok üniversitiye hitap etmektedir. Özellikle Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsüne en yakın kız öğrenci yurdu konumundadır.
 
Kadıköyde bulunan bütün üniversite kampüslerine hitap ediyoruz.
 
Üsküdarda bulunan bütün üniversite kampüslerine hitap ediyoruz.
 
Haydarpaşada bulunan bütün üniversite kampüslere hitap ediyoruz.
 
 
 
Metroya yürüme mesafesinde olan Kız Öğrenci Yurdumuz Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü,Bahçeşehir Üniversitesi,Medeniyet Üniversitesi,Sağlık Bilimleri Üniversitesi,Doğuş Üniversitesi,Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi,Okan Üniversitesi,Acıbadem Üniversitesi,Maltepe Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesine ulaşımı en yakın ve en kolay olan
kız öğrenci yurtlarından bir tanesidir.