Ara

Trabzon Özel Erkek Öğrenci Yurtları


 Çok Popüler Yurt Trabzon / Ortahisar Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Trabzon Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     İnternet (Wi-Fi)   
 Sıcak Su (24 Saat)     İnternet (Sınırsız)     Kahvaltı   

 Çok Popüler Yurt Trabzon / Ortahisar Erkek Öğrenci Yurdu İncele

Farklı Konumlarda Trabzon Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Üniversite eğitimi için Trabzon’u tercih etmiş olan öğrencilere hizmet vermek üzere faaliyet gösteren Trabzon özel erkek öğrenci yurtları şehrin farklı noktalarında yer alıyor. Dilerseniz şehir merkezine yakın konumdaki bir yurtta konaklamayı tercih edebilir, dilerseniz de fakülte binanıza en yakın yurdu tercih ederek eğitim hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Okula yakın bir yurdu seçmeniz halinde zamandan tasarruf edebilir, şehre yakın olmanız halinde ise şehrin olanaklarından yararlanmanın avantajını yakalayabilirsiniz.

Trabzon Erkek Öğrenci Yurt Fiyatları

Trabzon özel erkek öğrenci yurtları öğrencilere ev ortamının konforunu yaşatacak şekilde hizmet veriyor. 24 saat sıcak su olanağı bulunan yurtlarda size özel bir dolaba ve çalışma masasına sahip olmanın ve eşyalarınızda istediğiniz düzeni sağlamanın konforunu yaşayabilirsiniz. Ücretsiz wifi olanağı olan bir yurtta konaklayarak gerek eğitim hayatınız için gerekse dinlendiğiniz zamanlarda interneti kullanabilirsiniz. Uygun personel sayısı bulunduğu takdirde çamaşır hizmeti de bazı yurtlar tarafından sağlanabiliyor. Bu da erkek öğrenciler için hayatı kolaylaştıran bir hizmet olarak öne çıkıyor. Yurdun olanaklarına bağlı olarak oda sayısı da değişiyor ve odanızda tek kalma olanağına da sahip olabiliyorsunuz.

Trabzon Erkek Öğrenci Yurtları 2019

Trabzon özel erkek öğrenci yurtları hizmeti kapsamında her yurtta ortak kullanıma açık bazı alanlar mevcut. Ortak alanlar arasında yemekhane olarak kullanılan bölümler ile sosyal alanlar yer alıyor. Arkadaşlarınızla sohbet ederken odanızı paylaştığınız kişi ya da kişileri rahatsız etmek istemiyorsanız kafeterya olarak hizmet veren bölümleri kullanabilir ve bir yandan keyifle sohbet ederken öte yandan çay kahve içme ve açlığınızı bastıracak yiyecekler tüketme olanağı bulabilirsiniz. Ayrıca her yurtta tüm öğrencilerin kullanımına açık çalışma odaları da hizmet veriyor.