Ara

Erkek Öğrenci Yurdu Çaykara Dernekpazarı Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
Çaykara Dernekpazarı Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Trabzon / Dernekpazarı

Erkek Öğrenci Yurdu Trabzon Can Apart
Trabzon Can Apart

Trabzon / Ortahisar

Erkek Öğrenci Yurdu Özel İpekyolu Öğrenci Evleri
Özel İpekyolu Öğrenci Evleri

Trabzon / Akçaabat

Erkek Öğrenci Yurdu Kervansaray Erkek Öğrenci Apartı
Kervansaray Erkek Öğrenci Apartı

Trabzon / Akçaabat

Erkek Öğrenci Yurdu Şahinler Erkek Öğrenci Apartı
Şahinler Erkek Öğrenci Apartı

Trabzon / Ortahisar

Erkek Öğrenci Yurdu Kurdal Erkek Öğrenci Evi
Kurdal Erkek Öğrenci Evi

Trabzon / Akçaabat

Erkek Öğrenci Yurdu Konaklar Erkek VIP Apart
Konaklar Erkek VIP Apart

Trabzon / Akçaabat


Farklı Konumlarda Trabzon Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Üniversite eğitimi için Trabzon’u tercih etmiş olan öğrencilere hizmet vermek üzere faaliyet gösteren Trabzon özel erkek öğrenci yurtları şehrin farklı noktalarında yer alıyor. Dilerseniz şehir merkezine yakın konumdaki bir yurtta konaklamayı tercih edebilir, dilerseniz de fakülte binanıza en yakın yurdu tercih ederek eğitim hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Okula yakın bir yurdu seçmeniz halinde zamandan tasarruf edebilir, şehre yakın olmanız halinde ise şehrin olanaklarından yararlanmanın avantajını yakalayabilirsiniz.

Trabzon Erkek Öğrenci Yurt Fiyatları

Trabzon özel erkek öğrenci yurtları öğrencilere ev ortamının konforunu yaşatacak şekilde hizmet veriyor. 24 saat sıcak su olanağı bulunan yurtlarda size özel bir dolaba ve çalışma masasına sahip olmanın ve eşyalarınızda istediğiniz düzeni sağlamanın konforunu yaşayabilirsiniz. Ücretsiz wifi olanağı olan bir yurtta konaklayarak gerek eğitim hayatınız için gerekse dinlendiğiniz zamanlarda interneti kullanabilirsiniz. Uygun personel sayısı bulunduğu takdirde çamaşır hizmeti de bazı yurtlar tarafından sağlanabiliyor. Bu da erkek öğrenciler için hayatı kolaylaştıran bir hizmet olarak öne çıkıyor. Yurdun olanaklarına bağlı olarak oda sayısı da değişiyor ve odanızda tek kalma olanağına da sahip olabiliyorsunuz.

Trabzon Erkek Öğrenci Yurtları 2018

Trabzon özel erkek öğrenci yurtları hizmeti kapsamında her yurtta ortak kullanıma açık bazı alanlar mevcut. Ortak alanlar arasında yemekhane olarak kullanılan bölümler ile sosyal alanlar yer alıyor. Arkadaşlarınızla sohbet ederken odanızı paylaştığınız kişi ya da kişileri rahatsız etmek istemiyorsanız kafeterya olarak hizmet veren bölümleri kullanabilir ve bir yandan keyifle sohbet ederken öte yandan çay kahve içme ve açlığınızı bastıracak yiyecekler tüketme olanağı bulabilirsiniz. Ayrıca her yurtta tüm öğrencilerin kullanımına açık çalışma odaları da hizmet veriyor.