Sütlüce Öğrenci Yurtları

Kuruluş döneminden buyana tüm beklentilere hitap eden sütlüce öğrenci yurtları bu sayede geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir. Konforlu ve güneş gören odaları, geniş dinlenme salonu ile avantajlı konaklama hizmet sunan Sütlüce yurtları en iyi fiyat güvencesi sunuyor. Kuruluş döneminden buyana kaliteli hizmet anlayışından ve müşteri memnuniyetinden taviz sunmayan, profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile gönüllere hitap ediyor.

Sütlüce Erkek ve Kız Yurtları Oda Özellikleri

Üniversite öğrencilerine hitap eden sütlüce erkek ve kız yurtları tüm odalarında, 1 adet televizyon, basa yatak, giysi dolabı, koltuk takımı, buzdolabı, çamaşır yıkama makinesi, çay ve kahve hazırlama makinesi yer alıyor. Konforlu banyo ve tuvalete de sahip olan, bu sayede sektörünün en çok tercih edilen özel öğrenci yurtlarıdır.

Öğrenci Yurtları Neden Tercih Ediliyor?

Profesyonel öğrenci yurtları yılların tecrübesine sahip olması, profesyonel ve kurumsal anlamda hizmet sunması, geniş bir alan üzerinde hizmet sunması, konforlu ve şık odalara sahip olması, en iyi fiyat tarifesi İstanbul yurt fiyatları içinde sunması, ek ücretsiz olarak konaklama hizmeti sunması, profesyonel bir kadroya sahip olması, bünyesinde ayrıca alışveriş merkezi bulundurması, geniş referanslar sunması sayesinde Türkiye genelinden ve yurt dışından tercih ediliyor.

Özel Öğrenci Yurtlarına Kayıt Nasıl Yapılır?

Nakit ve kredi kartından ödeme yapılan kayıt için sütlüce öğrenci yurtları web sitesinden kayıt formu doldurabileceği gibi, telefon kanalı üzerinden kayıt işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Öğrenci yurtları kız ve erkek öğrenci yurdu olarak 2 farklı kategori üzerinden konaklama imkanı sunuyor. Yurtlar hakkında detaylı bilgi almak, resim kataloğuna erişmek ve fiyat tarifesi öğrenmek için sütlüce öğrenci yurtları web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenli bir üniversite öğrenim dönemi geçirmek için tercih edebilirsiniz.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak