Şişli Özel Yurtlar

Şişli özel yurtlar Üniversiteyi kazanan erkek öğrenciler ve kız öğrencilerin öncelikli olarak halletmesi gereken ilk iş kalacak yer sorununa çözüm bulmaktır. Çünkü öğrenciler kalacak yer sorununu çözmeden sağlıklı bir şekilde eğitim öğretim faaliyetini gerçekleştirememektedir. Bu durumda hem ailelerin hem de öğrencilerin tabiri caiz ise ince eleyip sık dokumaları gereken bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Aileler çocuklarını kendi evlerinde nasıl mutlu ve rahat ise kaldıkları yerin huzurlu bir ortam olmasını istemektedir. Ailelerin ve öğrencilerin yurdun ulaşım imkanlarını, ücretini, yurdun okula olan mesafesini değerlendirerek kayıt işlemlerini gerçekleştirmektedir. İstanbul gibi büyük bir şehirde de öğrencilerin kaldığı yurdun güvenlik önlemlerinin yüksek seviyede olması da oldukça önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şişli Özel yurtlar Tarafından Öğrencilere Sunulan Hizmetler

Ailelerin ve öğrencilerin bu yurdu tercih etme sebepleri arasında yurdun merkezi bir konumda bulunması, ücretin uygun olması, güvenlik önlemlerinin yüksek seviyede olması ile tercih edildiği bilinmektedir. Yurtta öğrencilerin sessiz ve sakin bir ortamda ders çalışması için etüt odaları bulunmaktadır. Buna ek olarak kendi odasında ders çalışmak isteyen öğrenciler için de odalarında da ders çalışmak için gerekli materyaller bulunmaktadır. Ücretsiz internet erişimi, kesintisiz sıcak su imkanı, sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri vermesi de bu kurumun sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Yemeklerin güzel yapılması ve öğrencilerin beğenileri dikkate alınarak yemekler yapılması bu kurumun sağladığı önemli bir hizmeti olarak bilinmektedir.

Öğrenciler ve Aileler Neden Şişli Özel Yurtlarını Tercih Etmeli?

Ailelerin ve öğrenciler bu yurdu yüksek güvenlik önlemleri sağlaması, uygun ders çalışma ortamının bulunması, yurda ulaşımın kolaylıkla sağlanması gibi özellikler göz önünde bulundurularak bu yurdu tercih ettikleri bilinmektedir. Yurt ücretinin uygun olması, üniversitelere yakın olması da ailelerin çocuklarını İstanbul şişli özel yurtlar seçeneklerini tercih etmelerini sağlamaktadır.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak