Ara

Erkek Öğrenci Yurdu Adatepe Erkek Yurdu
Adatepe Erkek Yurdu

Sakarya / Serdivan

Kız Öğrenci Yurdu Elmas Kız Öğrenci Yurdu
Elmas Kız Öğrenci Yurdu

Sakarya / Adapazarı

Kız Öğrenci Yurdu Kampüspark
Kampüspark

Sakarya / Serdivan


Bir özel üniversite yurdunun temel olarak öğrenciler için konaklama, güvenlik, sosyal alan, temizlik, yemek ve disiplin ihtiyaçlarını karşılaması gerekir. Bu ihtiyaçlar geniş bir çerçevede ele alındığında; sabah kahvaltısı, akşam yemeği, temizlik ve güvenlik hizmetleri, 24 saat sıcak su, internet bağlantısı, çamaşır hizmetleri, oda eşyaları, etüt odası, dinlenme ve televizyon alanı, kantin ve kafeterya gibi birçok nokta bulunmaktadır. Sitemizde yer alan Sakarya öğrenci yurtları, çoğu zaman bu alternatiflere sahip olurken, aynı zamanda da Sakarya yurt fiyatları noktasında sağladıkları ekstra özelliklerle değişim göstermektedir.

Sakarya Kız Yurt Fiyatları

Standart olarak sayılan hizmetleri barındıran özel öğrenci yurtları, ekstra bir şekilde sağlamış oldukları bahçe, kamelya, manzara, tek kişilik oda, spor salonu, oyun salonu, sinema salonu veya öğrenci servisi gibi imkanlarla Sakarya kız yurt fiyatları için değişiklik oluşturmaktadır. Bu ayrıcalıklı seçeneklere sahip olmak isteyen öğrenciler, sitemiz üzerinden Sakarya öğrenci yurtları arasında seçimi yaparken, her yurdun kendine ait özelliklerinin net bir şekilde paylaşıldığı ve görsellerinin yer aldığı sayfaları inceleyebilirler. Baz yurtlarda, her oda içerisinde kendine ait banyo, buzdolabı, televizyon, kanepe ve süit bulunurken, bazı yurtlarda apart mantıkla her odanın özel mutfağı bulunmaktadır.

Sakarya Erkek Yurt Fiyatları

Düzenli ve kaliteli bir yaşama alışmış olan insanlar, maddi anlamda da yeterli bütçelere sahip olduklarında Sakarya ilinde konaklayacakları öğrenci yurtları için de çok özel tercihlerle seçim yapabilmektedir. Bazı öğrenciler, tek kişilik odalarda kendi mutfakları, televizyon, oturma alanı ve buzdolabı gibi özellikler isterken, bazı öğrenciler ise en sakin konumlardaki yurtlarda konaklamak istemektedir. Bu noktada talep edilen ekstra ve lüks hizmetler için Sakarya özel erkek öğrenci yurtları ve fiyatları değişim göstermektedir.