Mecidiyeköy Erkek Öğrenci Yurtları

Üniversite yıllarında gerek öğrencilerin gerekse ailelerin en çok endişe duyduğu konulardan biride öğrenci yurdu bulmaktır. Güvenilir ve temiz ve aynı zamanda bütçeye uygun bir yurt bulmak özellikle büyük şehirlerde zordur. Çocuğu üniversiteyi kazanıp da İstanbul gibi karmaşık bir büyük şehre gelen her anne baba endişe duyar. Evinden ilk defa ayrılan öğrenciler için kalacak yerin ev konforunda olması ve aynı zaman da güvenilir olması çok önemlidir. Söz konusu İstanbul olunca devreye Mecidiyeköy erkek öğrenci yurtları girer. Hem güvenilirliği açısından hem de merkezi bir yerde olmasından dolayı aileler tarafından tercih edilmektedir.

Temiz ve Güvenilir Ortamda Mecidiyeköy Özel Erkek Yurtları

Mecidiyeköy erkek yurtları misafirlerine hem temiz hem de güvenilir bir ortam sunar. Anne ve baba yanından ayrılan öğrenciler evlerindeki konforu listelediğimiz İstanbul erkek öğrenci yurtları sayesinde bulabilirler. Temizlik ve hijyen konusunda öğrencilerin asla sorun yaşamayacağı yerlerden biridir. Yurdun genel temizliği belirli periyotlarla yapılmaktadır. Öğrencilerin kullanabilmesi için yeni sistem çamaşır makineleri mevcuttur. Ayrıca banyoları bakımı ve hijyeniktir. Güvenlik konusunda ise yurt kuralları çerçevesinde veliler çocuklarının ne zaman çıktığını ve ne zaman geri geldiğini öğrenebilir.

Merkezi Lokasyon En Uygun Yurt Fiyatları

Mecidiyeköy İstanbul’un kalbinde yer alan merkezi bir konumdur. Bundan dolayı Mecidiyeköy erkek öğrenci yurtları merkezi lokasyonu toplu ulaşımı çok kolaydır. Öğrencinin dersi mi uzadı ya da geç mi kaldı gibi bir sorun yaşanmaz çünkü ulaşımın kalbinde yer almaktadır ve şişli erkek öğrenci yurdu fiyatları gayet makul olmaktadır. Otobüs, metro ve metrobüs gibi her türlü toplu ulaşıma rahatlıkla ulaşılır. Yürüme mesafeleri oldukça kısadır. İster yaz olsun ister kış toplu ulaşımda asla aksama olmaz. Öğrencilerin bir yerden bir yere giderken yolda harcadığı zaman en aza indirgenmiş olur.

Sosyal Olanaklar

Mecidiyeköy öğrenci yurtları sadece bir barınma yeri olarak değil aynı zamana da bir sosyal olanak olarak da düşünülmelidir. Öğrencilerin rahat ders çalışabileceği bir etüt salonu ve kitap ihtiyaçlarını giderebilecekleri zengin bir kütüphaneye sahiptir. Ayrıca ders dışı zamanlarını da daha iyi geçirmeleri ve birbirleri ile kaynaşabilmeleri için spor salonları da mevcuttur. Öğrencilere her türlü imkan sunulmaktadır.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak