Manisa Kız Yurtları

Manisa Celal Bayer Üniversitesi bu yılda binlerce öğrenciye kapılarını açıyor. Tabi bu öğrencilerden pek çoğu farklı şehirlerden Manisa’ya geliyor. Arklı şehirlerden gelen öğrencilerin ilk işi kalacakları yerleri belirlemek oluyor. Özellikle Manisa özel kız öğrenci yurtları, okullarına daha yakın ve güvenli yurtlarda konaklamak istiyorlar. Manisa ise bu isteklere cevap verebilecek kadar fazla yurt kapasitesine sahip bir şehir.

Lüks ve Donanımlı Yurtlar

Manisa kız yurtları binlerce kız öğrenciye yetecek kapasitede dizayn edilmiş. Elbette fiyatlar odadaki kişi sayısına göre değişiklik gösteriyor. Örneğin tek kişilik odalar ile 4 ya da 5 kişilik odaların fiyatı aynı değil. Ayrıca hemen her yurtta sınırsız internet ve kahvaltı bulunuyor. Bazı yurtlarda öğle ve akşam yemeği hizmeti de sunuluyor.

Residence Kız Yurtları

Manisa kız yurtları içinde residence skalasında hizmet verenlerde bulunuyor. Bu noktalarda öğrencileri spor salonları, sosyal aktivite noktaları, teraslar ve balkonlar bekliyor. Hatta ücretsiz okul servis hizmeti bulunan ev konforundaki kız öğrenci yurtları da mevcut. Hemen hepsi güvenlik kameraları ve güvenlik görevlisi ile korunan yerler. Ayrıca 24 saat sıcak su ve akşam yemeği de yine bu yurtlarda verilen hizmetlerden.

Temizlik Hizmetleri Sunuluyor

Bu öğrenci yurtları, öğrencilerin konforuna göre dizayn ediliyor. Çalışma masası ya da oturma grupları yer alıyor. Ayrıca Manisa kız yurtları temizlik personelleri tarafından haftanın belirli günlerinde hijyene kavuşturuluyor. Çamaşır makinası, buzdolabı hatta ocak gibi eşyaların bulunduğu daha konforlu noktalar da bulunuyor. Bu sayede öğrenciler dışarıda yemek yerine kendi yurtlarında yemek hazırlayabiliyorlar. Bu da onları büyük bir külfetten kurtarıyor. Bu yurtlar daha çok ev konforunda olduğu için yemek vermeyen yurtlardan oluşuyor. Ancak sabah kahvaltıları her yurtta çoğu zaman veriliyor ve açık büfe şeklinde oluyor.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak