Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

Konya Öğrenci Yurtları

Konya Öğrenci Yurtları

Konya öğrenci yurtları en avantajları fırsatları ile tercihinizi bekliyor. Konya üniversite sebebiyle her dönem birçok göç almaktadır. Sizler de Konya’da okumayı düşünüyorsanız kalacak yeriniz için dert etmemelisiniz. Çünkü sizler için birbirinden konforlu yurt seçenekleri bulunmaktadır. Sizler için özenle hazırlanan üst düzey güvenlik sistemlerine sahip kız ve erkek öğrenci yurtları mevcut. İstediğiniz konuma yakın yurtlarda kalarak kaliteli ve konforlu konaklamanın keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca yurtlarda yapılan etkinlere katılarak keyifli vakitler geçirmeniz de mümkün.

Konya Öğrenci Yurtları Özellikleri

Konya öğrenci yurtları birbirinden lüks odalarıyla sizlerin beğenisine sunuluyor. Ereğli, Meram, Sarayönü, Selçuklu gibi yerlerdeki sizlere önerdiğimiz öğrenci yurtlarını inceleyebilirsiniz. 9. Şube Konya İdeal Erkek Öğrenci Yurdu, Özel Selçuk Uysal Yüksek Öğrenim Erkek Yurdu, Palmiye Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Damla Kız Öğrenci Yurdu, Konya Özel Kara Kız Öğrenci Yurdu ve daha birçok seçeneğe ulaşacaksınız. Ücretsiz kahvaltı, ücretsiz akşam yemeği, 24 saat sıcak su, sınırsız internet, kusursuz temizlik hizmeti, konforlu yataklar gibi birçok avantaj sizleri bekliyor. Açık büfe kahvaltı, okul servisi, etüt odası,spor salonu gibi avantajlar bulunuyor. Pek çok avantaja sahip olan yurtlarda rahat ders çalışma imkanını da kolaylıkla bulacaksınız.

Ekonomik Konya Öğrenci Yurtları


Konya özel yurtlar
 
arasında her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz özelliklerdeki yurtlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Konya’nın tadını çıkarmak istiyorsanız uygun konumlardaki seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Güvenli ve hijyenik yurt seçenekleri arasından istediğinizi tercih edebilir ve rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Yurtlarda kalmak birçok öğrenci için oldukça avantajlıdır. Ev kirası ve faturalarla uğraşmak yerine her konuda rahat edebileceğiniz yurtları tercih ederek öğrencilik hayatının keyfini sürebilirsiniz. Uygun fiyatlı seçeneklere göz atarak seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.