Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

Kız Öğrenciler İçin İstanbul'daki Kız Yurt Fiyatları 2019

Kız Öğrenciler İçin İstanbul'daki Kız Yurt Fiyatları 2019

Üniversite yılları en değerli yıllardır. Bunun farkında olan kız öğrenciler İstanbul gibi bir şehirde eğitime başlayacaklarını düşündüklerin de ilk akla gelen şeylerden biridir, eğitim süresince konaklamak. En az 4 veya 5 yıllık eğitim hayatında, kız öğrenci bu süreçte yaşam alanın konforlu olması, temiz olması, yemeğinin her zaman vaktinde hazır olması bunun yanı sıra istediği konumda üniversiteye olan mesafelerinde o kadar çok uzakta olmamasına dikkat eder.

Peki Böyle Durumlarda İstanbul'da Bulun Kız Yurtları Fiyatlar Konusunda Ne Gibi Değişimler Göstermekte?

Özel yurt öğrenci için her türlü imkanı sunmaktadır. İstanbul şehrinde özellikle fiyata göre alınan hizmet bedelleri değişim göstermekte fakat bir çok yurtta öğrenciye çoğu hizmeti makul ücretlerde sunmaktadır. Özel yurtlar öğrencinin  İstanbul kız yurt fiyatları hakkın da arayışa gireceği ve neleri göz önüne alıp değerlendirme yapacağının gayet farkındalar. Bu nedenle sitemizde bulunan özel yurtlar öğrenci dostu olup, yıllık be uzun süreli konaklama hizmeti alan kız öğrencilere cazip yıllık fiyatlar sunmaktalar.

 

Üniversite Konumuna Yakın İstanbul'daki Kız Yurt Fiyatları Nelerdir? 

Bir çok üniversiteli öğrenci bu soruları genellikle sormaktadır. Her öğrenci özellikle kız öğrencilerin ve ailelerin özel yurt seçimin de genel arayışı yakın yurt fiyatları neler olduğudur. En büyük sorulardan bir tanesi de değişim gösterip göstermediğidir. Birincil olarak yurtlar her zaman fiyat konusunda değişimini sundukları hizmet, konfor ve yakınlığa göre değerlendirir ve öğrenciye fiyatları ona göre belirler. En uygun yurtlar sitesin en iyi özelliklerinden bir tanesi üniversite konumundan dilediğiniz mesafe bazlı aramayı yapabiliyor olmanız, böylelikle hızlı bir şekilde öğrenci ve aileler özel yurdun fiyatını alabilir yurtlarla iletişime geçebilirler. İlk etapta sitemizde yapacakları kıyaslamadan üniversitenin çevresinde olan yurtları değerlendirebilecek öğrenciler ve bu özellik sayesinde yakın yurdun fiyatını anında öğrenme şansı yakalayabilecekler.  

 

İstanbul'daki Kız Yurt Fiyatları 2019 listesi

Yeni yılın gelmesiyle birçok öğrencinin merak ettiği konu da 2019 yılında özel öğrenci yurtları fiyatlarının ne gibi değişiklik göstereceği merak edilmekte. İstanbul'daki yurtlar öğrenci dostu olup kız öğrencilere olduğunca iyi fiyatları sunmaya devam edeceklerdir. 2019 yılı İstanbul özel kız yurt fiyatları listesini en uygun yurtlar üzerinden hızlı bir şekilde toplu halde yurtlardan alabilirsiniz. Talebinizi yurtlara anında sms ile iletiyoruz, yurtlar öğrenciye anında güncel fiyatları bildiriyorlar.