Ara

İzmir Özel Yurt Fiyatları ve Özellikleri 2018

İzmir Özel Yurt Fiyatları ve Özellikleri 2018

İzmir denilince pek çok kişinin aklına sahilleri, antik kentleri, tatil beldeleri, fuarı geliyor. Oysa bu modern batı kenti ile özdeşleşen bir başka husus da kaliteli yükseköğrenim kurumları. Kentin kurtuluşuna atfen isimlendirilen 9 Eylül Üniversitesi İzmir’in gözde eğitim kurumları arasında yer alıyor. Ege Üniversitesi en çok tercih edilen üniversiteler arasında yer alırken, kentte bulunan vakıf üniversitelerinin de ilgi gördüğünü söylemek gerekiyor. Katip Çelebi Üniversitesi, İzmir Demokrasi Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi ya da Yaşar Üniversitesini geleceğinizi şekillendirecek bölümü okumak üzere tercih edebilirsiniz. Bu okullara yakın ya da uzak mesafede çok sayıda yurt yer alıyor ve İzmir özel yurt fiyatları sunulan hizmetle ilişkili olarak belirleniyor.

Kız ve Erkekler İçin İzmir Özel Yurt Fiyatları

İzmir özel yurt fiyatları ve sunulan hizmetlerle ilgili olarak web sitemizden ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha farklı bilgiler edinmek ya da aklınıza takılan hususları netleştirmek isterseniz yine web sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak yurtlara ulaşmanız mümkün olur. Web sitemizde hem kız hem de erkek öğrencilere yönelik yurt alternatiflerine yer veriyoruz. Farklı seçeneklerin tümünü sırayla inceleyebileceğiniz gibi Buca, Urla, Bornova ve Bayraklı gibi filtrelemeler yaparak yalnızca aradığınız semtteki yurtları da inceleyebilirsiniz.

İzmir Özel Yurt Fiyatları Niçin Farklı?

İzmir özel yurtlar arasındaki farkın temelinde yurdun özelliği yatıyor. Bu konuda ilk belirleyici etmenlerden biri kuşkusuz yurdun konumu oluyor. Ayrıca yurdun dekorasyonu, ücretli ya da ücretsiz olarak sunulan ilave hizmetler de fiyatlar için belirleyici oluyor. Yurtta konaklayan öğrenci sayısı ya da aynı odada kalacak olan kişi sayısı da yurdun fiyatları ya da öğrenciye uygulanacak fiyat üzerinde belirleyici oluyor.