Ara

İzmir Özel Kız Öğrenci Yurtları


İzmir / Menemen Kız Öğrenci Yurdu
Örnek İzmir Kız Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     İnternet (Wi-Fi)   
 Sıcak Su (24 Saat)   

İzmir / Menemen Kız Öğrenci Yurdu İncele

İzmir Özel Kız Öğrenci Yurtları Avantajları

İzmir özel kız öğrenci yurtları birbirinden avantajlı fırsatları ile sizlere sunulmaktadır. İzmir üniversiteleri sebebiyle her yıl yoğun ilgi görmektedir. Sizler de İzmir’de okumayı düşünüyorsanız kalacak yerinizi dert etmeyin. Sizlere sunulan en lüks yurtlarda evinizdeki kadar rahat edeceksiniz. Üst düzey güvenlik sistemleri olan yurtlar sayesinde aileler de oldukça rahat hissedecek. Huzurlu hissedeceğiniz güvenli özel kız yurtlarını inceleyerek konaklayacağınız yerin seçimini yapabilirsiniz. İstediğiniz yere yakın konumda yurtlara kolaylıkla ulaşmanız mümkün.

İzmir Kız Öğrenci Yurt Fiyatları

İzmir özel kız öğrenci yurtları için Duru Kız Rezidans, İzmir Özel Ulusoy Kız Öğrenci Yurdu, Güvenler Kız Residence ve daha birçok seçeneğe ulaşabilirsiniz. Buca, Bornova, Bayraklı ve daha birçok farklı yerlerde sizlere özel sunulan konforlu yurtlara ulaşacaksınız. Kaliteli ve güvenli barınma yerleri için tereddüt etmeden özel kız yurtlarını tercih edebilirsiniz. Özel yurtlar gençlere özel avantajlar sunmakta ve öğrencilerin beğenisini kazanmaktadır. 24 saat sıcak su, güvenlik ve temizlik hizmeti, sınırsız internet, okul servisi, yüzme havuzu, çalışma masalı odalar, spor salonu gibi daha birçok avantaja sahip yurtlar sizleri bekliyor. Etüt odalarında ise rahat bir şekilde ders çalışma imkanı bulacaksınız. Oldukça uygun fiyatlara sunulan lüks yurt odalarını inceleyebilir ve vakit kaybetmeden seçiminizi yapabilirsiniz.

İzmir Kız Öğrenci Yurtları 2019

İzmir özel kız öğrenci yurtları hakkında detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız sitemiz üzerinden diğer içeriklerimizi ziyaret edebilirsiniz. Hijyenik ve güvenli ortamlar sizleri bekliyor. Ayrıca sizlere özel sunulan sinema günleri, gezi gibi etkinliklere de katılarak eğlenebilirsiniz. İzmir’in tadını çıkarmak istiyorsanız merkezi yerlerdeki yurtlardan yana seçim yapabilirsiniz. Uzman çalışanlar sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Böylece kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz.