İstanbul Zeytinburnu özel yurtlar

Zeytinburnu Özel Erkek Öğrenci Yurtları

İstanbul’un Marmara Denizi’ne sahili bulunan ilçelerinden biri olan Zeytinburnu, tarihi özellikleriyle çok eski bir konumda bulunurken, ilçede Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ve Koç Üniversitesi için eğitim yerleşkeleri yer almaktadır. Bu yerleşkelerde eğitim görmekte olan öğrenciler için konaklama ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde Zeytinburnu özel yurtlar üzerinden hizmet verilmesi amacıyla ilçede birçok özel teşebbüs tarafından yurt inşaatları gerçekleştirilmiş ve modern yurt kurumları açılmıştır. Alternatif olarak hizmetler sunan bu yurtlar arasında seçim yapabilmek için kız ve erkek öğrenciler, sayfamız üzerinde adres bilgileri, iletişim bilgileri, görselleri ve sunmuş olduğu hizmetler paylaşılan kurumları inceleyebilirler.

İlçe Merkezinde Zeytinburnu Özel Yurtlar

Zeytinburnu, 300 bine yakın nüfusu ile birlikte geniş bir yerleşim alanı oluştururken, ilçede yer alan mahalle ve semtler içinde özellikle merkezi noktada bulunan ve üniversite kampüslerine kolay bir ulaşım sağlanabilecek Zeytinburnu özel yurtlar tercih edilmektedir. İlçe merkezinde daha hareketli bir yaşamın görüldüğü ve tarihi değerler ile turistik değerlerin korumuş olduğu bölgeler daha aktif bir yaşam sunarken, bu bölgelerde bulunan yurtlar öğrenciler tarafından daha yoğun şekilde tercih edilmektedir.

En Uygun Fiyatlı Zeytinburnu Özel Yurtlar

Ülkemizdeki gençler, Anadolu’nun birçok farklı kentinden eğitim almak için İstanbul’a gelerek, Zeytinburnu ilçesinde eğitim veren özel üniversitelerde okumayı tercih etmektedir. Bu üniversitelerde eğitim alan öğrenciler, tercih edecekleri Zeytinburnu özel yurtlar için farklı bütçelere sahip olan ve sağladıkları imkanlar değişiklik gösteren yurtlar arasından seçim yapabilmektedir. Bu noktada her öğrenci, bütçesine uygun bir şekilde sitemizde bulunan seçenekler arasında imkânlarına göre karar verdiği yurt kurumlarını seçerek kayıt yaptırma imkanına sahiptir. Sayfamızda paylaşılmış olan yurtlar arasında her öğrencinin en iyi hizmeti alabilmesi için en uygun fiyatla kalite sunan kurumlar yer almaktadır.

Compare listings

Karşılaştırmak