Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

İstanbul Fatih Öğrenci Yurtları

İstanbul Fatih Öğrenci Yurtları

Yoğun ve stresli bir sınav döneminin ardından İstanbul’da üniversite, lise kazanan öğrenciler için hemen öğrenci yurdu arama telaşı başlamaktadır. Bu süre aslında üniversiteyi/liseyi kazanan öğrenciler için oldukça meşakkatli ve yorucu bir süredir. Bu nedenle bizler öğrenciler  bu kadar zorlukla mücadele ederken, onlara kolaylık olsun diye İstanbul Fatih özel yurtlar listesini onlara sunuyoruz. 

 

Kolay ara yüzümüz sayesinde hemen şehirler kısmından aramanızı daraltabilir ve İstanbul seçeneğinden Fatih Öğrenci Yurtları başlığını seçerek kendiniz için en uygun olan kız veya erkek yurtlarına ulaşabilirsiniz.

İstanbul Fatih Öğrenci Yurtları ve Özellikleri

İstanbul Fatih öğrenci yurtları, özellikle Fatihte ve yakın mecrada yer alan üniversitelere kolay ulaşılabilir bir mesafede bulunduğundan dolayı seçenekler arasında yer almaktadır. Hem üniversitelere veya liselere yürüme mesafesinde hem de bir vasıta ile okula gidebileceğiniz bu yurtlar sayesinde İstanbul’un yoğun ve vakit alan trafiğini çekmek zorunda kalmazsınız. Yurtlara sitemizden çok kolay bir şekilde ulaşabilir, görsellerini görebilir, adreslerini öğrenebilir, iletişim bilgileri ile iletişime geçebilir veya mesaj bırakarak onların sizler ile iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

En Uygun İstanbul Fatih Öğrenci Yurtları

İstanbul Fatih öğrenci yurtları erkek ve kız yurtları olmak üzere ayrılmaktadır. Yurtların adresleri, okula olan mesafeleri ve sunmuş oldukları özellikleri birbirinden farklılık göstermektedir. Herkes istediği gibi bir yurt bulsun diye bizlerde zengin seçenekleri sizlere tek bir platform üzerinden sunmaktayız. Yurtların sunmuş olduğu hizmetler açıklamalı bir şekilde sizlere belirtildiği gibi ayrıyeten sormak istediğiniz bir konu için mesaj bölümünden yurda mesaj atmanız yeterli olacaktır. Yemek servisli, yemeksiz, 1-2-3-4-5-6 kişilik odalı, spor salonu, etüt salonu, yemekhane, Wİfi, TV odası, katlarda veya odalar banyo, temizlik hizmeti vb. açıklamalar sizlere en ayrıntısına kadar sunulur.