Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

İstanbul Fatih Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul Fatih Kız Öğrenci Yurtları

Öğrenci yurtları kişilere şefkatli ve huzurlu bir ortam sağlamayı amaçlar. Ailelerinden uzak kalan öğrencilerin evini aratmayacak şekilde konforlu bir ortam sağlar. Öğrenci yurtları temiz ve güvenilir bir ortama sahiptir. Her öğrenci okul hayatı boyunca yaşadığı şehirden farklı bir okulda okuyabilir. Veya evinden uzak ulaşımı kolay olmayan bir okulda okumak zorunda kalabilir. Böyle durumlar için öğrenci yurtları var. Aileler çocuklarının güvenilir yerlerde kalmasını istiyor. Öğrenci yurtları bu yüzden oldukça güvenilir ve sıcak ortamları öğrencilere sağlıyor. İstanbul Fatih kız öğrenci yurtları evlerinden uzak kalmış öğrenciler için kaliteli ve konforlu ortamlar sağlamayı amaçlıyor. Ayrıca İstanbul Fatih kız öğrenci yurtları temiz ve konforlu bir hizmet veriyor.

 

Yurtların Sunduğu Özel Hizmetler

Öncelikle her yurtta istenilene göre tek kişilik veya çift kişilik odalarda kalma imkanı sunuluyor. Bu yurtlarda güvenlik sistemi had safhada tutuluyor. Her zaman düzenli olarak temizlik hizmeti sunuluyor. Sıcak su, internet gibi birçok imkan mevcut. Odalarda buzdolabı ve ders çalışmak için çalışma odaları da var. Kahvaltı ve akşam yemeği servisi 7/24 çalışanlarda vardır. İstanbul Fatih kız öğrenci yurtları birçok imkanı öğrencilere sunan yurtlardan bazılarıdır. Ayrıca bu yurtlar etüt odası ve revir gibi diğer hizmetleri de öğrencilere sunuyor.

 

Kız Öğrencilere Özenle Hazırlanan Odalar

Yurt odaları kişiye özel yataklara sahiptir. Yatak çarşafları düzenli olarak değiştirilir. Ayrıca odalar düzenli olarak temizlenir. Her odada çalışma masası, giysi dolabı ve raflar bulunmaktadır. Ayrıca odalarda sabit telefon ve internet hizmeti de vardır. Yurt odaları öğrencilerin konforlu ve temiz bir şekilde kalabilmeleri için tasarlanmıştır. Odalar isteğe bağlı olarak tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik şekilde tasarlanmıştır.

 

Yurt Konumları

İstanbul Fatih kız öğrenci yurtları ve diğer İstanbul kız öğrenci yurtları birçok yurtlar genellikle ulaşımı kolay ve iyi konumda olan yerlerdedir. Öğrencilerin okula giderken zorlanmamaları için ulaşımı kolay yerlerde inşa edilmiştir. Bu yurtlar çevredeki birçok okula da yakın mesafededir. Her zaman merkezi konumda yer almaktadır. Genellikle tüm ulaşım araçlarına çok kısa mesafelerde yer almaktadır.