Ara

İstanbul Esenyurt Özel Yurtlar


İstanbul / Esenyurt Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Esenyurt Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:

İstanbul / Esenyurt Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Esenyurt Kız Öğrenci Yurdu
Örnek Esenyurt Kız Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:

İstanbul / Esenyurt Kız Öğrenci Yurdu İncele
Kız Öğrenci Yurdu Örnek Esenyurt Kız Yurdu (Bu alana reklam ver)
Erkek Öğrenci Yurdu Örnek Esenyurt Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

İstanbul’da üniversite okuyacak olanlar, Esenyurt’ta özel yurt arayanlar artık aradığınız tüm yurtları tek bir platform üzerinden rahatlıkla bulabilmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Sizler için sağlamış olduğumuz yurt listeleri, Esenyurt’ta yer alan tüm özel yurtları kapsamaktadır. Bu semtte bulunan yurtlar birbirinden farklı yurtlar olmakta ve hepsinin sunmuş olduğu hizmetleri farklılık göstermektedir. Bu sayede de öğrenciler kendilerini için en ideal olan yurdu, yurdun sağlamış olduğu hizmet standartlarına bakarak, görsellerine bakarak ve fiyat bilgilerine bakarak belirlerler. Bizler bu noktada Esenyurt özel yurtlar hakkında tüm detaylı bilgileri sizlere sunmaktayız.

Esenyurt Özel Yurtlar Listesi

Öğrenciler tarafından en sevilen ve en çok tercih edilen yurtlar özel yurtlar olmaktadır. Kendini evinde gibi hissetmek isteyen öğrenciler için özel olarak hazırlanan bu yurtlar, onlara pek çok alternatif sunmak için farklı hizmet kalitesi sunarlar. Bunlar TV odası, etüt odası, yemek servisi, servis hizmeti, güvenlik, WC-Banyo, WİFİ, ütü odası, çamaşır odası, salon vb. özelliklerdir. Öğrenciler bu konuda daha detaylı bilgi öğrenmek için vermiş olduğumuz yurt iletişim bilgileri üzerinden onlar ile iletişime geçebilir ve fiyat bilgisini de öğrenmiş olabilirler. Esenyurt özel yurtlar konum bakımından pek çok devlet ve özel üniversiteye yakın mesafede olduğu gibi, ulaşım araçlarına da yakın bir mesafede bulunmaktadır. Özelikle İstanbul gibi trafik derdi olan bu şehirde, üniversiteye ulaşım bakımından artı özelik sağlayan bu yurtlar daha fazla tercih edilmektedir.

Esenyurt Özel Yurtlar Bilgileri

Esenyurt özel yurtlar hakkında daha fazla bilgi almak için ve yurtlar ile görüşme yapmak için hem iletişim bilgilerinden ulaşım sağlayabilir. Hem de açık adres bilgisi üzerinden yurtların adreslerine ulaşarak karşılıklı görüşebilirsiniz. Fakat İstanbul gibi fazla yurda sahip bir yerde, telefon görüşmesi yapmak daha kolay ve pratik bir çözüm olmaktadır.