Ara

İstanbul Erkek Yurt Fiyatları

 Popüler Yurt İstanbul / Fatih Erkek Öğrenci Yurdu
Yusuf Paşa Erkek Öğrenci Yurdu

Telefon: 0212 588 20 20

Öne Çıkan Hizmetler:  İnternet (Wi-Fi)     Güvenlik     Kahvaltı   
 Çamaşır ve Ütü Hizmeti     Yangın Alarmı ve Yangın Söndürme Sistemi     Su Deposu   

 Popüler Yurt İstanbul / Fatih Erkek Öğrenci Yurdu İncele

İstanbul / Ataşehir Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Ataşehir Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:

İstanbul / Ataşehir Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Beşiktaş Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Beşiktaş Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:

İstanbul / Beşiktaş Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Eyüp Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Eyüp Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:

İstanbul / Eyüp Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Güngören Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Güngören Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:

İstanbul / Güngören Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Kadıköy Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Kadıköy Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:

İstanbul / Kadıköy Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Kağıthane Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Kağıthane Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:

İstanbul / Kağıthane Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Maltepe Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Maltepe Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:

İstanbul / Maltepe Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Sarıyer Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Sarıyer Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:

İstanbul / Sarıyer Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Üsküdar Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Üsküdar Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:

İstanbul / Üsküdar Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Zeytinburnu Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Zeytinburnu Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:

İstanbul / Zeytinburnu Erkek Öğrenci Yurdu İncele

Erkek Öğrencilerin Kararsız Kaldığı En Zor Dönemde İstanbul erkek yurt fiyatları Arasından Seçim yapmak. Bu Konuda Sizlere Yardımcı Oluyoruz.

Üniversite adayı öğrenciler için okula yerleşmek olduğu kadar birde kalacak yer sıkıntısı büyük bir dert oluşturmaktadır. Çünkü aileler çocuklarını bilmedikleri bir şehre göndermeye pek yanaşmıyor. Hele ki bu şehir İstanbul olunca aileler iki kere düşünmek zorunda kalıyor. Ancak son senelerde İstanbul erkek yurt fiyatları ve yurtların güvenilir bir aile ortamı sunması gibi faktörler ailelerin fikirlerini büyük ölçüde değiştirmektedir. Son senelerde öğrenciler için daha uygun hale gelmiştir. Bu konuda büyük bir titizlik ile öğrenciyi de düşünerek fiyatlar oluşturulmaktadır. Yurtlar özellikle depreme dayanıklılığı yetkililerce tespit edilmiş binalarda oluşturulmuş binalarda öğrencilere güvenilir ve huzurlu bir aile ortamı sunulmaktadır. Bu yurtlar 24 saat kapalı devre sistemi ile kameralar ile izlenmekte ve yurt girişlerinde parmak okuma sistemi ile bir güvenlik görevlisi bulunmaktadır. Bu önlemler sayesinde yurda yabancı kişiler giremiyor, öğrencilerin de yurda giriş çıkış saatleri kontrol altına alınıyor.

İstanbul Erkek Yurt Fiyatları İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Öğrencilere oldukça ekonomik fiyatlar karşılığında konaklama hizmet verilmektedir. Bu hizmet kapsamında oda temizliği, sabah, öğle ve akşam yemeği, sıcak su, internet, açık mutfak, her odada banyo, spor salonu ve çamaşırhane kullanılması gibi hizmetler bulunmaktadır fakat bu da İstanbul erkek yurt fiyatları konusunda değişiklik göstermektedir. Yurtta bulunan spor odasında erkek öğrenciler istedikleri gibi spor aletleri ile çalışabilir. Çamaşır yıkamak isteyen öğrenciler çamaşırlarını çamaşırhanede bulunan çamaşır makinelerinde yıkayıp kurutabilir. Bazı yurtlarda çıkan yemekleri beğenmeyen öğrenciler için herkese açık mutfakta yer alan araç ve gereçleri kullanarak istediği yemeği yapabilme hizmeti vermektedir ki bunlar yansıyor olabilir.

 İstanbul Erkek Yurt Fiyatları Oda Sayısına Göre Nasıl Fiyatlandırılır?  

Erkek öğrenci yurtlarında odalar 1, 2, 3 ve 4 kişilik olmak üzere İstanbul erkek yurt fiyatları oluşturulmuştur. Öğrenci istekleri göz önünde bulundurularak yerleşme plan yapılıp öğrenciler odalara yerleştirilmektedir. Bu odalarda baza veya ranza tipi yataklar bulunmaktadır. Ayrıca odalarda elbise dolabı, ders çalışma masası ve televizyon bulunmaktadır. İstanbul erkek yurt fiyatları tek tek sitemizde bulunan özel yurtlardan istenmeli ve buna göre aralarında değerlendirme yapmalısınız.

 

İstanbul Erkek Yurt Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

İstanbul önemli üniversitelere ev sahipliği yapan metropol bir şehirdir. Birçok öğrenci üniversite hayatını burada geçirir. Bunun için de öğrenci yurdunda kalınır. Özel yurtların sunduğu avantajlarda oldukça fazladır. Eğer iyi bir araştırma yapılırsa en rahat yurdu İstanbul yurt fiyatları erkek öğrenci bölümümüz de bulabilirsiniz. Büyük şehir olması nedeniyle fiyatların da yüksek olacağı göz önüne alınmalıdır. Özel yurtlar güvenlik, temizlik, sosyal alan ve yemekler bakımından avantajlar sunmalıdır. İstanbul erkek yurdu fiyatları konusunda araştırma yaparak bilgi edinebilirsiniz. Erkek öğrenciler yurtlar arasında üniversite öğrencilerin seçimini öncelikle yurdun güvenliğine, sunduğu konfora, verdiği hizmetlere ve üniversiteye yakınlığı ile belirli kriterleri değerlendirip yaparlar.

 

Güncel İstanbul Erkek Yurt Fiyatları 2019 listesi

Üniversite sonuçlarının açıklanmasından sonra sınavı kazananlar nerede kalacaklarını belirlemek için bir rota belirler. Bunun için üniversite yurtları, özel yurtlar ve ev kiralama olarak üç seçenek bulunur. Üniversitenin bu ilk dönemleri heyecanlıdır. İlk kez evden uzak yaşayacak öğrencinin rahat ve konforlu bir yurt seçmesi oldukça faydalı olacaktır. Yurdun fiyatları özelliklerine bağlı olarak değişir. İstanbul'daki yurtların fiyatları 2019 listesi için konusunda detaylı bir araştırma yapılarak en rahata ulaşılabilir. Bu bakımdan internet sitemizde yayınladığımız üniversite öğrencileri için erkek yurdu fiyatlarını yurtlardan isteme fırsatı sunuyoruz bunlar sizin işinize yarayacaktır.