Ara

İstanbul / Beyoğlu Erkek Öğrenci Yurdu
Sabiha Hanım Beyoğlu Erkek Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler
 Güvenlik     Sıcak Su (24 Saat)     İnternet (Wi-Fi)   
 Etüt odası     Çamaşır yıkama ve kurutma   

İstanbul / Beyoğlu Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Fatih Erkek Öğrenci Yurdu
Sabiha Hanım Haseki Erkek Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler
 Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Sıcak Su (24 Saat)   
 İnternet (Sınırsız)     Odalarda mini buzdolapları     Etüt odası   

İstanbul / Fatih Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Fatih Erkek Öğrenci Yurdu
Sabiha Hanım Vatan Erkek Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler
 Güvenlik     Temizlik Hizmeti     İnternet (Wi-Fi)   
 Sıcak Su (24 Saat)     Çamaşır yıkama ve kurutma     Etüt odası   

İstanbul / Fatih Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Şişli Erkek Öğrenci Yurdu
Sabiha Hanım Şişli Erkek Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler
 Sıcak Su (24 Saat)     Temizlik Hizmeti     İnternet (Wi-Fi)   

İstanbul / Şişli Erkek Öğrenci Yurdu İncele
İstanbul / Fatih Erkek Öğrenci Yurdu
Sabiha Hanim Vezneciler Erkek Şubesi

Öne Çıkan Hizmetler
 Güvenlik     İnternet (Wi-Fi)     Temizlik Hizmeti   
 Kahvaltı     Akşam Yemeği   

İstanbul / Fatih Erkek Öğrenci Yurdu İncele

Üniversite adayı öğrenciler için okula yerleşmek olduğu kadar birde kalacak yer sıkıntısı büyük bir dert oluşturmaktadır. Çünkü aileler çocuklarını bilmedikleri bir şehre göndermeye pek yanaşmıyor. Hele ki bu şehir İstanbul olunca aileler iki kere düşünmek zorunda kalıyor. Ancak son senelerde İstanbul erkek yurt fiyatları ve yurtların güvenilir bir aile ortamı sunması gibi faktörler ailelerin fikirlerini büyük ölçüde değiştirmektedir.

İstanbul Erkek Yurt Fiyatları ve Özellikleri

İstanbul erkek yurt fiyatları son senelerde öğrenciler için daha uygun hale gelmiştir. Bu konuda büyük bir titizlik ile öğrenciyi de düşünerek fiyatlar oluşturulmaktadır. Yurtlar özellikle depreme dayanıklılığı yetkililerce tespit edilmiş binalarda oluşturulmuş binalarda öğrencilere güvenilir ve huzurlu bir aile ortamı sunulmaktadır. Bu yurtlar 24 saat kapalı devre sistemi ile kameralar ile izlenmekte ve yurt girişlerinde parmak okuma sistemi ile bir güvenlik görevlisi bulunmaktadır. Bu önlemler sayesinde yurda yabancı kişiler giremiyor, öğrencilerin de yurda giriş çıkış saatleri kontrol altına alınıyor.

Yurtlardaki Diğer Özellikler

İstanbul erkek yurt fiyatları öğrencilere oldukça ekonomik fiyatlar karşılığında konaklama hizmei verilmektedir. Bu hizmet kapsamında oda temizliği, sabah, öğle ve akşam yemeği, sıcak su, internet, açık mutfak, her odada banyo, spor salonu ve çamaşırhane kullanılması gibi hizmetler bulunmaktadır. Yurtta bulunan spor odasında erkek öğrenciler istedikleri gibi spor aletleri ile çalışabilir. Çamaşır yıkamak isteyen öğrenciler çamaşırlarını çamaşırhanede bulunan çamaşır makinelerinde yıkayıp kurutabilir. Yurtta çıkan yemekleri beğenmeyen öğrenciler herkese açık mutfakta yer alan araç ve gereçleri kullanarak istediği yemeği yapabilir.

Erkek öğrenci yurtlarında odalar 1, 2, 3 ve 4 kişilik olmak üzere İstanbul erkek yurt fiyatları oluşturulmuştur. Öğrenci istekleri göz önünde bulundurularak yerleşme plan yapılıp öğrenciler odalara yerleştirilmektedir. Bu odalarda baza veya ranza tipi yataklar bulunmaktadır. Ayrıca odalarda elbise dolabı, ders çalışma masası ve televizyon bulunmaktadır.