Ara

İstanbul Avcılar Özel Yurtlar

 Popüler Yurt İstanbul / Avcılar Kız Öğrenci Yurdu
İstanyurt Avcılar Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0212 591 10 20

Öne Çıkan Hizmetler:  İnternet (Sınırsız)     7/24 Nitelikli Personel     Odalarda Banyo ve WC   
 Buzdolabı ve TV     Periodik Temizlik     Çamaşır Yıkama ve Ütü   

 Popüler Yurt İstanbul / Avcılar Kız Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt İstanbul / Avcılar Kız Öğrenci Yurdu
Özel Avcılar Has Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0 212 422 00 18

Öne Çıkan Hizmetler:  Etüt odası     Çamaşır yıkama ve kurutma     İnternet (Sınırsız)   
 Günlük oda temizliği     Spor Salonu     Teras   

 Popüler Yurt İstanbul / Avcılar Kız Öğrenci Yurdu İncele


İstanbul içerisinde onlarca üniversite eğitim faaliyetlerine devam ediyor. Özel ve kamu üniversiteleri için binlerce öğrenci şehir dışından gelerek İstanbul’da eğitimlerini tamamlıyor. Gelen bu öğrenciler için en önemli ihtiyaç olarak konaklama görülüyor. Konaklama ihtiyacı içinde yurtlar en ideal çözüm olarak öğrenciler ve aileleri tarafından tercih edilir. İstanbul’un büyük üniversitelerinden olan İstanbul Üniversitesi’nin büyük bir yerleşkesi Avcılar’da yer alır. Avcılar Kampüsü çevresinde aileler yurt arayışına girer. Avcılar özel yurtlar bu noktada öğrencilerin tercihleri arasında bulunur.

Avcılar Özel Yurtların Olanakları

Avcılar özel yurtlar ile ilgili olarak en büyük avantaj ulaşım noktasında sağlayacağı kolaylıktır. Avcılar Kampüsü’nde eğitim gören öğrenciler için buraya ulaşım zor ve yorucu olabilir. Her gün trafik içerisine yorulmak yerine daha kolay çözüm olarak Avcılar’da bir yurtta kalmak tercih edilebilir. Hem kız öğrenciler hem de erkek öğrenciler için yurt seçenekleri mevcuttur. Öğrenciler için yurtların bilgilerine ve imkânlarına kolay şekilde ulaşabilmek için hizmet veriyoruz. Her bir yurdun bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir, yurtlar arasında karşılaştırma yapabilir ve iletişim sağlayabilirsiniz. Yurtların oda özellikleri, genel imkânları ve konumları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Özel Yurtlar Arasından Kız Yurdu Seçenekleri

Avcılar özel yurtlar arasında birçok özel kız yurdu seçeneği de mevcuttur. Kız öğrencilerin rahat bir şekilde konaklayabilecekleri ve imkânlarından yararlanabilecekleri yurtlar Avcılar çevresinde kurulmuş durumdadır. Bu yurtların içerisinde lüks imkânlara sahip olan yurtlarda mevcuttur. Bu yurtlarda isterseler öğrenciler tek kişilik odalarda kalabilirler. Apart şeklinde olan yurtlarda kendilerine ait mutfaklarda yemek yapabilirler. İsterseler de yurdun özel yemek alanında karınlarını doyurabilirler. Öğrenciler için yurtların içerisinde spor salonu ya da sinema odası gibi imkânlar da mevcuttur. Öğrenciler ders çalışmaktan kalan boş zamanlarında bu alanlarda stres atabilirler.