En Uygun Yurtlar -> İstanbul Özel Yurtlar -> İstanbul Avcılar Özel Yurtlar -> İstanbul Avcılar Özel Kız Öğrenci Yurtları

İstanbul Avcılar Özel Kız Öğrenci Yurtları

Şehir dışından üniversite kazanan gençler, özellikle İstanbul ili veya ilçelerinde bir üniversite kazandıklarında ufak tefek tereddütler yaşarlar. Metropol şehir, içinde bir çok kaliteli üniversite bulundurmaktadır. Ancak bu ilin kalabalık olması, aileleri çocukları konusunda endişeye düşürür. Çocuklarının nerede kalacağı konusunda sıkıntı yaşayan aileler için oluşturulmuş olan Avcılar özel kız öğrenci yurtları, sorumluluklarının bilincinde olan, güvenlik önlemleri tam olarak alınmış ve üniversiteye yakın olarak kurulmuş olan yurtlardır.

 

İstanbul Avcılar Özel Kız Öğrenci Yurtları

Avcılar Özel Kız Öğrenci Yurtlarında Bulunan Özellikler

Genç kızların rahatlığı için tüm önlemler özel kız yurtları tarafından tertiplenmiş ve başarılı olmalarının sağlanması için bir çok farklı platform oluşturulmuştur. Öğrencilerin hijyeni ve refahı ön planda tutulurken, öğrencilere bir aile sıcaklığı yaşatılmaktadır. Avcılar özel kız öğrenci yurtları, genç kızların öğrencilik hayatına zarar verecek tüm ayrıntılara karşı önlemleri alınmış olan hizmetleri ile beğeni toplayan ve tercih edilen özel yurtlardır. Öğrenciler tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik odalarda kalabilmektedir.

Güneş alan ve renkli olarak dizayn edilmiş odalar, hijyenik ve modern eşyalar ile döşenmiş ve Avcılar özel kız öğrenci yurtlarında genç kızların zevkine yönelik her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Kahvaltı ve yemekler günlük olarak çıkartılmakta ve öğrencilere hitap etmektedir. Temiz yemek salonları, hijyen kurallarına uygun olarak dizayn edilmiş olan kaliteli alanlardır. Öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarını (çamaşır makinesi, ütü gibi) karşılayabileceği odalar özel yurtların içinde bulunmaktadır. Rahat, sakin ve tek başlarına ders çalışabilecekleri özel etüt alanları da özel kız yurtlarının içinde oluşturulmuştur.

Güven İçinde Kalınacak Özel Yurtlar

Avcılar özel kız öğrenci yurtları bölgesinde faaliyette bulunan özel yurtlar, ailelerin güven içinde ve tereddütsüz olarak kızlarını kayıt ettirebilecekleri yurtlardır. Özel yurtlarda genç kızların güvenliği için tüm önlemler alınmıştır.

Compare listings

Karşılaştırmak
Arama