En Uygun Yurtlar -> İstanbul Özel Yurtlar -> İstanbul Avcılar Özel Yurtlar -> İstanbul Avcılar Özel Erkek Öğrenci Yurtları

İstanbul Avcılar Özel Erkek Öğrenci Yurtları

Üniversite öğrencileri için kalacak bir yer bulma ihtiyacı büyük önem arz etmektedir. Genellikle üniversite öğrencileri yurt konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Öğrenciler yurt tercihinde bulunurken yurdun özelliklerini, yurt tarafından sunulan hizmetleri değerlendirerek aileleri ile birlikte kalacağı yurdu belirlemektedir.

Öğrenciler ve aileleri; yurdun ısınma durumunu, okula olan uzaklığını, yemek hizmetlerini, çalışma odalarının durumları vb. gibi özellikleri değerlendirerek hareket etmektedir. Öğrencilerin yurtları tercih etmesinin en büyük nedenleri arasında; yemek ile uğraşılmaması (yemeğin yurt tarafından verilmesi), elektrik – su – doğalgaz gibi faturalar ile uğraşmak yerine sadece yurt ücretinin verilmesi oldukça etkili olmaktadır.

 

İstanbul Avcılar Özel Erkek Öğrenci Yurtları

 

Avcılar Özel Erkek Öğrenci Yurtları Tarafından Öğrencilere Sunulan Hizmetler

Aileler gözlerinin arkada kalmaması için çocuklarını iyi bir yurda yerleştirmek istemektedir. Bu yurt bünyesinde öğrencilere sunulan birçok hizmet bulunmaktadır. Avcılar özel erkek öğrenci yurtları sunulan hizmetler arasında; öğrencilerin kahvaltılarının ve akşam yemeklerinin yurt tarafından sağlanması gelmektedir. Yemek hizmetinden öğrencilerden ekstra para alınmamaktadır. Yine öğrencilerin ders çalışmaları için etüt odaları bulunmaktadır.

Öğrencilerin dersler ile ilgili araştırma yapmalarını sağlamak için kesintisiz internet erişimi de öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır. Bunlara ek olarak öğrencilerin ihtiyaçları değerlendirilerek çamaşır makine ve buzdolabı gibi beyaz eşya malzemeleri de bulunmaktadır. Avcılar özel erkek öğrenci yurtları yaşanabilecek sorunlara karşı güvenlik görevlisinin bulunması ve yüksek güvenlik önlemleri de yine bu yurt tarafından öğrencilerin hizmetine sunulmuş bulunmaktadır.

Neden Avcılar Özel Erkek Öğrenci Yurtları’nı Tercih Etmeliyim?

Öğrencilerin ve ailelerin bu yurdu tercih etmek için birçok nedeni bulunmaktadır. Yurtta kalan öğrencilerin herhangi bir sorun ile karşılaşmaması ve yaşanan sorunlara yurt yönetimi tarafından kısa sürede kalıcı çözüm sunduğu bilinmektedir. Yurdun ücretsiz internet erişimi sağlaması, öğrencilerin temel ihtiyaçlarını giderebilmesi için tüm hizmetleri sağladığından oldukça tercih edilen bir kurum olarak dikkat çekmektedir. Ayrıca İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsü Avcılar bölgesinde bulunmaktadır.

Compare listings

Karşılaştırmak