Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

Gayrimenkul ve Varlık Değerleme 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gayrimenkul ve Varlık Değerleme 2019 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Öğrencilerin Merakla Beklediği Gayrimenkul ve Varlık Değerleme 2019 Taban Puanları Açıklandı

Gayrimenkul ve Varlık Değerleme 2019 Taban Puanları ve  Başarı Sıralamaları açıklandı. 2019 yılı aday öğrenciler için düzenlediğimiz puanlara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

2019 TYT AYT (YKS) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Bilgilendirme: Burada verilen puanlar geçen sene yerleşen adayların puanları olup YÖKATLAS’tan alınmıştır Sayfamızdaki verilerin tamamı YÖK tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır.

Gayrimenkul ve Varlık Değerleme tercih edecek olan kız ve erkek öğrenciler, detaylı şekilde incelemelerini ve üniversitelere göre analizler yapmalarını öneriyoruz. 

 

 

Bölüm Üniversite Fakülte Puan Türü Genel Kontejan Taban Puan
Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (İngilizce) (Burslu) YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  (İSTANBUL) Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu EA 2 303,18716
Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi ANKARA ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı Bilimler Fakültesi EA 80 245,87149
Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (İngilizce) (%50 İndirimli) YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ  (İSTANBUL) Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu EA 15 235,41853