En Uygun Konya Yurt Fiyatları

Mevlana denince akla gelen Konya şehri, son yıllarda gerek devlet eliyle gerekse vakıflar aracılığıyla yeni açılan birçok üniversiteye ev sahipliği yaparak gitgide daha gelişmiş bir öğrenci şehri haline gelmektedir. Bu durum öğrenci sayısının hızla artmasını beraberinde getirdiği için öğrencilerin barınacakları ev ve yurt sayısında da artış olmuştur. Sitemiz, tüm Türkiye’yi kapsayan yurt bulma sistemiyle Konya’mızda da yeni bir şehre alışma evresinde nerede kalacağını bilemeyen öğrencilerin yanındadır. Sizin için okulunuza göre kalacağınız yeri belirlerken mesafeye uygun arama yapma seçeneği sunan web sitemiz, Konya yurt fiyatları ile ilgili seçenekleri de saniyeler içinde ekranınıza taşıyacaktır.

Konya Yurt Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Tüm yurt fiyatları gibi Konya yurt fiyatları da belli başlı kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Söz gelimi, kaç kişilik odalarda kalınacağı bedava kahvaltı ve/veya öğle ve akşam yemeği verilip verilmediği, odalarda internet, TV hizmetinin olup olmadığı, sinema odası, spor salonları, internet cafe gibi ekstra etkinliklerden ayrıca ücret alınıp alınmadığı bazı uzak yurtlardan belirli üniversitelere bedava servis kaldırılıp kaldırılmadığı gibi pek çok etken fiyat farkı yaratabilir.

Bütçenize En Uygun Konya Yurt Fiyatları

Aylık veya yıllık yurt masrafınız yukarıda saydığımız etkenlere göre değişecektir. Tüm yurtlar genelde tüm öğrencilerin bütçelerine uygun seçenekler sunmaya çalışırlar. Mesela, bütçeniz el veriyorsa tek kişilik lüks bir odada kalabileceğiniz gibi, bir odayı 4 kişiyle de paylaşarak oda masrafınızı oldukça azaltabilirsiniz. Yine yemekhane fiyatlarını pahalı bulacak olan bazı öğrenciler, yurtlarda öğrencilere tahsis edilen mutfakları kullanıp yemeklerini kendileri yapabilirler. Aile bütçeniz için en uygun yurdu seçerken, sitemizde arama yapıp yurtların genel oda fiyatlarını karşılaştırmanıza ek olarak, Konya yurt fiyatları az önce bahsettiğimiz açılardan kişilerin seçimine bağlı farklılıklar göstereceğinden dolayı, sizin bu noktada yapacağınız tercihler de toplam masraflarınızı belirleyecektir.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak