Ara

Erkek Öğrenci Yurdu Deniz Erkek Öğrenci Yurdu
Deniz Erkek Öğrenci Yurdu

Edirne / Edirne Merkez


 

BU ALANDA REKLAMLARINIZA YER VERELİM

 

Edirne’deki Evinizi Bulacağınız Doğru İnternet Adresi

Eğitim ihtiyacının ve şehir dışı okul tercihleri oranının artması ile gelişen güvenli, temiz, nezih, merkezi ve okula yakın lokasyonda yer alan yurt arayışı her anne baba için akıllarda soru işareti olmaktadır.

Bu ihtiyaçların karşılanmasında tanımadığımız bir şehre evladınızı bırakırken gözünüzün arkada kalmaması çok önemlidir.

Edirne özel erkek öğrenci yurtları arayışına giren herkesin mutlaka taraması gerene bu sitede her türlü barınma seçeneğini de filtreleyerek doğru tercihi yapabilirsiniz.

İnternet sitesinde gençlerimizin rahat ve konforlu yaşam alanlarına sahip olabilmesi için istediğiniz her seçeneği filtreleme yöntemi ile kolayca sonuca ulaşmanız hedeflenmiştir.

Yeme, içme, barınma hizmetlerinin en kalitelisini ararken Edirne özel erkek öğrenci yurtları arasında yapacağınız tercihte yol gösterici olacak olan internet sitesinde evinden ve ailesinden eğitim nedeni ile uzakta olan gençlere bir ev sıcaklığı ve huzuru sunacak birçok seçenekle de karşılaşmak mümkün.

İnternet sitesinde tercih yaparken okula uzaklık mesafesi, merkezi bölge seçimi, ulaşım kolaylığı seçeneklerini de görerek karar verme sürenizi kısaltabilirsiniz.

Edirne Erkek Öğrenci Yurt Fiyatları

Şehir ve yurt hizmetleri ile ilgili aklınızda hiçbir fikir yoksa siteyi incelemeniz size doğru yönlendirmeler yapıyor olacaktır. Konum bilgilerini, barınma hizmeti seçeneklerini (apart, yurt vb.) sokak sokak gezerek değil bir tık ile karşınızda bulabilirisiniz.

Yurt tercihi yaparken olamazsa olmaz dediğiniz birçok kriteri arasında elbette uygun fiyat ve uygun ödeme seçenekleri de belirleyici olacaktır.  İnternet sitesi üzerinden size en uygun seçeneklerden biri tercih etmeniz ve yetkililere bir telefonla ulaşmanız artık çok kolay.

Edirne Erkek Öğrenci Yurtları 2018

Edirne özel erkek öğrenci yurtları gençlerimize birçok hizmet sunmaktadır ve bu hizmetlere göre 2018 yılı fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu seçenekleri internet sitesi üzerinden bulabilirsiniz. Görebileceğiniz bazı seçenekler,

·         Konforlu ve ortapedik yataklar

·         Merkezi ısınma

·         Her yere ulaşabilen wifi hizmeti

·         Lezzetli yemeklerin sunulduğu yemekhane

·         Tv odaları

·         Ders çalışma odası

·         Mini market

·         24 saat koruma için güvenlik

·         Ortak alan ve odalarda temizlik hizmeti

·         Çamaşır makinesi

Geniş alternatif yelpazesine sahip sitede evlatlarınıza Edirne’de huzurlu bir ortam sunan yurt bulabileceksiniz.