Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

Edirne Kız Apartları

Edirne Kız Apartları

Üniversite öğrencileri, gün boyunca okul içinde eğitim ve bilimsel çalışmalar ile yorulduktan sonra akşam saatlerinde konaklama imkanı için tercih ettikleri ev, yurt veya aparta geldiklerinde sakin ve huzurlu bir konaklama imkanı talep etmektedir. Kendine has yapısı ile sakin ve huzurlu bir bölge oluşturan, imkanlarıyla konaklamayı huzurlu bir hale getiren apart evler öğrenciler için dinlenme, çalışma ve yaşam adına en doğru yerleri oluşturmaktadır. Bu nedenle sitemiz üzerinde istenilen konfora ve sakin özelliklere sahip olan Edirne kız apartları konusunda alternatif paylaşımlar yapılmaktadır.

 

Otel Konforunda Edirne Kız Apartları

Üniversitede tercih edilebilecek en önemli şehirlerden biri olan Edirne'de kız öğrenciler, kendi imkanları dahilinde yemeklerini hazırlayabilmek, otel konforunda konaklama sağlayabilmek, yatak odası, süit, mutfak ve banyo gibi tüm imkanlara sahip olan bir apart içinde konaklayabilmek için sitemiz üzerinden alternatifleri incelemektedir. Sitemizde sunulan Edirne apart arasında; süit odası ile birlikte 2 kişilik veya 3 kişilik odalarda kendine ait mutfak, banyo, tuvalet, salon, çalışma alanı ve dinlenme alanı ile tam bir otel konforu oluşturan apart evlerde konaklama imkanı tercih edilebilmektedir.

 

Edirne Kız Apartları Hangi Özellikleri Sağlamaktadır?

Edirne kentinde hizmet vermekte olan apart yurtlar ve evler genel olarak öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte temel hizmetlerin hepsini sağlamaktadır. Fakat öğrencilerin talep ettikleri hizmet özelliklerine göre farklı niteliklere sahip olan Edirne kız apartları tarafından restoran, kafeterya, spor merkezi, oyun alanı, sosyal tesis, sinema salonu, kütüphane, yemekhane ve bahçe gibi farklı imkanlar da sağlanabilmektedir. Her kız öğrenci bütçesine uygun şekilde ve istedikleri niteliklere göre sitemizde bulunan apart seçenekler arasında en uygun fiyatlı olandan en lüksüne kadar seçenekleri değerlendirebilir.