Ara

Edirne / Edirne Merkez Kız Öğrenci Yurdu
Örnek Edirne Kız Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     İnternet (Wi-Fi)   
 Sinema Odası     Kafeterya ve Kantin     Oyun salonu   

Edirne / Edirne Merkez Kız Öğrenci Yurdu İncele
Edirne / Edirne Merkez Erkek Öğrenci Yurdu
Örnek Edirne Erkek Yurdu (Bu alana reklam ver)

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     İnternet (Wi-Fi)   
 Sıcak Su (24 Saat)     Etüt odası     Günlük oda temizliği   

Edirne / Edirne Merkez Erkek Öğrenci Yurdu İncele

Edirne Apart Seçenekleri ve Fırsatlar

Edirne, şehir dışından üniversite okumak için gelen birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Edirne'de hem devlet hem de vakıf üniversiteleri bakımından oldukça nitelikli ve büyük köklü üniversiteler bulunduğundan öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerin başında gelmektedir. Önemi yadsınamayacak öğrenci popülasyonu bulunan bu kentte, nüfusun büyük bir kısmını da öğrenciler meydana getirmektedir. Edirne apart öğrenci daireleri bakımından da son derece fazla seçenekler sunan şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Apartlarda yurt odalarının aksine daha bireysel ve özgür bir yaşam koşulu sürdürebilirken, öte yandan öğrenci evi gibi büyük sorumlulukları da öğrencilere yıkmamaktadır. Lüks apart dairelerde temiz, güvenlikli, rahat ve konforlu bir yaşam alanına kavuşabileceğinizi söylememiz kaçınılmazdır. Pek çok apart seçeneği sitemizde mevcut olduğundan kriterlerinize ve şartlarınıza uyumlu olup olmadığını belirleyebilirsiniz.

Edirne Apart Fiyatları

Edirne apart dairelerde haftanın her günü sıcak su, ısınma çözümleri, serinleme çözümleri, apartlarda kompakt mutfaklar, güvenilir ortamlar da bulunmaktadır. Apartlarda rahat ve dingin bir şekilde ders çalışılabiliyorken, eğlence ve boş vakit değerlendirilmesinin yapılacağı sosyal alanların da olması önem arz etmektedir. Hem kadın hem de erkek öğrencilerin en çok tercih ettiği barınma yöntemi olan apartlarda, kendi evinizde rahat ve konforlu bir uyku uyuyabilirsiniz. Edirne'ye üniversite eğitimi almak amacı ile gelen öğrenciler, direkt olarak seçkin apartların yolunu tutmaktadır.

Edirne Apart Fiyatları 2019

Edirne apart son derece ideal şartları arasında konfor birinci sırada yer almaktadır. Bu noktada rahat bir yatak, duş be çalışma ortamının sağlanması son derece kaçınılmaz olmaktadır. Sitemizde listelenen uygun fiyatlı güvenilir ve titiz apartlar ile iletişim kurarak barınma ihtiyacınızı giderecek hatta yaşam kalitenizi artırabileceksiniz. Apartlarda en fazla 2 yahut 3 kişi kalmaktadır. Daha detaylı bilgiler edinmek isterseniz sitemizdeki diğer içerikleri de incelemenizi öneririz.