Ara

Kız Öğrenci Yurdu Gamze Kız Öğrenci Apartı
Gamze Kız Öğrenci Apartı

Balıkesir / Altıeylül

Kız Erkek Öğrenci Yurdu Residorm Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları
Residorm Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Öğrenci Yurdu Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu
Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Öğrenci Yurdu Balıkesir Güven Kız Öğrenci Yurdu
Balıkesir Güven Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Öğrenci Yurdu Demiraslan Kız Öğrenci Yurdu
Demiraslan Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Öğrenci Yurdu Ataman 1 Kız Öğrenci Yurdu
Ataman 1 Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Öğrenci Yurdu Bilge Hatun Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu
Bilge Hatun Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Altıeylül

Kız Öğrenci Yurdu M.Safa Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu
M.Safa Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez

Kız Öğrenci Yurdu Deniz Kızı Öğrenci Yurdu
Deniz Kızı Öğrenci Yurdu

Balıkesir / Balıkesir Merkez


Balıkesir Özel Kız Öğrenci Yurtları, Kızların İdeal Yaşam Alanı

Özellikle kız öğrencilerin okudukları ilde konaklayacakları yer oldukça büyük bir önem taşımakta ve bu yerin belirlenmesi kimi zaman oldukça zor olabilmektedir. Bu durum gerek kızların güvenliği gerek ise herhangi bir tanıdık olmayan illerde yaşamanın zorluğundan kaynaklanabilmektedir. Bu gibi faktörlerden ötürü kız öğrencilerin konaklaması adına en uygun alan genellikle yurtlar olmaktadır. Balıkesir ilinde açılmış olan Balıkesir özel kız öğrenci yurtları sayesinde kız öğrenciler il içerisinde istedikleri gibi konaklayabilmektedir. Yurtlar sahip oldukları konfor sayesinde özellikle tercih edilmekte ve öğrencilik hayatı boyunca bu yurtlarda konaklamaya devam edilebilmektedir. Siz de Balıkesir ili içerisinde kalacak yer arıyor iseniz bu yurtlara başvurabilir, öğrencilik hayatınız boyunca sizin için en uygun konaklama mekanına sahip olabilirsiniz.

Balıkesir Kız Öğrenci Yurt Fiyatları

Balıkesir özel kız öğrenci yurtları öğrencilerine en iyi konaklaman deneyimini sunabilmek adına oldukça geniş odalara sahiptir. Öğrencilerin kalacakları yere büyük bir önem veren yurtlar, öğrencilerin daha rahat ve konforlu mekanlarda konaklayabilmeleri adına odaları kişi sayısına nazaran oldukça geniş tutmakta olup, odaların içerisinde bulunan yatak, masa gibi ekstra imkanların da öğrencilerin daha rahat yaşayabilmeleri için odalar içerisinde bulunmasına büyük bir önem vermektedir. Bu sayede öğrenciler sanki kendi evlerinde konaklıyormuşçasına yurtlarda konaklayabilmekte, odalarının rahat ve ferah olması avantajına sahip olabilmektedir.

Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları 2019

Balıkesir özel kız öğrenci yurtları hakkında daha detaylı bilgileri diğer içeriklerimiz üzerinden inceleyebilir ve Balıkesir bölgesinde dağılmış olan yurtları görebilirsiniz. Dağılıma göre ihtiyacınıza en uygun olan yerde konumlanmış olan yurdu tercih ederek, kayıt işlemini gerçekleştirebilir ve yurtta konaklamaya başlayabilirsiniz.