Ara

Avcılar Özel Yurtlar

Avcılar Özel Yurtlar

Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan İstanbul da başlıca İstanbul Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi gibi bir çok önemli üniversiteler vardır. Bu amaç doğrultusunda İstanbul öğrenciler için önemli ve özel yöntemler ile öğrencilere yardım sağlamaktadır. Yüksek tercih oranı ve fazla ilgiden dolayı İstanbul öğrencilere yardımcı olmaktadır. İstanbul avcılarda öğrencilere verilen imkanlar sürekli artmaktadır ve asıl amaç öğrenciye yardımcı olmaktır. İstanbul yurtlar bakımından zengin bir şehirdir ve yurtlar üniversiteye yakın yerlerde konum edilmiştir. İsteklere ve bütçelere göre her çeşit İstanbul avcılar özel yurtlar olmakla beraber her öğrenciye uygun yurt da bulunabilir.

 

Avcılar Özel Erkek Yurtları

Avcılar çeşitli üniversite etrafında ve yakınlarına dizilmiş yurtlara sahiptir. Öğrenciler için gerek kendi kendine buldukları gerek sektörlerden gelen temizlik ve yemek konusunda özenli çalışanlara sahiptir. Yeni bir şehre gelen öğrenciler yalnızlık ve çekingen durumlar yaşayabilir. Bu yüzden öğrencinin isteğine göre1, 2, 3, 4, 5 ve 6 kişilik odalar ayarlanmıştır. Tamamıyla öğrencinin isteğine bırakılmış ve o şeklide dizayn edilmiştir.

Avcılar Özel Kız Yurtları

Avcılar özel kız yurtları temelinde erkek yurtları gibi aynı özelliklere sahiptir. Aynı şekilde temizlik ve yemek konusunda özenle eleman seçilmiştir. Bunların yanı sıra güvenlik için en uygun yollar tercih edilmiş ve bu hususta büyük dikkat etmiştir. Yurt içerisinde spor salonları, yüzme havuzları ve çeşitli etkinlikler için uygun alanlar yer almaktadır. Öğrencinin isteğine ve ilgilerine göre belirli başlı alanlar ayarlanmıştır. Ders çalışabilmek için de etüt merkezleri kütüphaneler gibi odalar bulunmaktadır. Gençlerin bir arada yaşayabileceği toplanabileceği alanlar da yurtlar içerisinde bulunmaktadır. İstanbul'un her yerine dağıtılmış yurtlar avcılar içerisinde de çeşitli imkanlarla öğrencilere uygun ortamlar sağlar.