Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

Avcılar Öğrenci Yurtları Fiyatları

Avcılar Öğrenci Yurtları Fiyatları

Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden olan İstanbul da başlıca İstanbul Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi gibi bir çok önemli üniversiteler vardır. Bu amaç doğrultusunda İstanbul öğrenciler için önemli ve özel yöntemler ile öğrencilere yardım sağlamaktadır. Yüksek tercih oranı ve fazla ilgiden dolayı İstanbul öğrencilere yardımcı olmaktadır. İstanbul avcılarda öğrencilere verilen imkanlar sürekli artmaktadır ve asıl amaç öğrenciye yardımcı olmaktır ve Avcılar öğrenci yurtları fiyatları konusunda oldukça uyguna sağlamaktadır. İstanbul yurtlar bakımından zengin bir şehirdir ve yurtlar üniversiteye yakın yerlerde konum edilmiştir. İsteklere ve bütçelere göre her çeşit İstanbul avcılar özel yurtlar olmakla beraber her öğrenciye uygun yurt da bulunabilir.

 

Avcılar Öğrenci Yurtları Fiyatları ve Odalar

Avcılar çeşitli üniversite etrafında ve yakınlarına dizilmiş yurtlara sahiptir. Öğrenciler için gerek kendi kendine buldukları gerek sektörlerden gelen temizlik ve yemek konusunda özenli çalışanlara sahiptir. Yeni bir şehre gelen öğrenciler yalnızlık ve çekingen durumlar yaşayabilir. Bu yüzden Avcılar öğrenci yurtları fiyatları öğrencinin isteğine göre1, 2, 3, 4, 5 ve 6 kişilik odalar ayarlanmıştır ve bu imkanlara göre öğrencilere fiyatlar sunulmuştur. Tamamıyla öğrencinin isteğine bırakılmış ve o şeklide dizayn edilmiştir.

Avcılar Öğrenci Yurtları Fiyatları ve Sunduğu Avantajlar

Avcılar özel kız yurtları temelinde erkek yurtları gibi aynı özelliklere sahiptir. Aynı şekilde temizlik ve yemek konusunda özenle eleman seçilmiştir. Bunların yanı sıra güvenlik için en uygun yollar tercih edilmiş ve bu hususta büyük dikkat etmiştir. Yurt içerisinde spor salonları, yüzme havuzları ve çeşitli etkinlikler için uygun alanlar yer almaktadır. Avcılar öğrenci yurtları fiyatları Öğrencinin isteğine ve ilgilerine göre belirli başlı alanlar ayarlanmıştır ve bu şekilde ücretlendirilmiştir. Ders çalışabilmek için de etüt merkezleri kütüphaneler gibi odalar bulunmaktadır. Gençlerin bir arada yaşayabileceği toplanabileceği alanlar da yurtlar içerisinde bulunmaktadır. İstanbul'un her yerine dağıtılmış yurtlar avcılar içerisinde de çeşitli imkanlarla öğrencilere uygun ortamlar sağlar.