Ankara Özel Kız Yurtları Fiyatları

Ankara’da bulunan yükseköğrenim eğitimi veren üniversiteler Türkiye genelinde yüksek puanla öğrenci alan ve tercih listelerinde en baş sıralarda olan üniversitelerdir. Üniversite sayısının ve öğrenci sayısının fazla olmasından dolayı özel sektör yurt hizmetleri oldukça gelişmiştir. Ankara özel kız yurtları fiyatları öğrencinin her türlü konforu düşünülerek tasarlanmış ve fiyatlandırılmıştır. Devlet yurtlarının yetersiz olması ve konforunun özel yurtlara oranla daha düşük olması özel yurtların gelişme nedenlerinden biridir.

Ankara Özel Kız Yurtları Fiyatları İçinde vNeler Bulunur

Ankara özel kız yurtları fiyatları bulundukları semtlere ve verdiği hizmetlere göre değişir. Genelde bir odada yatak sayısı en fazla 4 kişi içindir. 2 kişilik odalar ve tek kişilik odalar mevcuttur. Odanın içinde dolap, her kişi için ayrı çalışma masası, 1 adet televizyon, küçük bir buzdolabı ve her kişi için ayrı bir yatak vardır. Odada bulunan tuvalet ve banyo ortak kullanımdır. Daha detaylı bilgiler Ankara özel kız öğrenci yurtları bulabilirsiniz.

Özel Yurtlarda Bulunan Genel Hizmetler Nelerdir?

Hemen hemen her yurtta bulunan güvenlik oldukça önemlidir. Giriş çıkışlar belli bir saatte kartlı sistem ile yapılır. 7/24 güvenlik bulunur ve kamera sistemi ile izlenir. Yurtların yönetim bölümünde yurt personeli ve yurt müdürü akşam saatlerine kadar hizmet verir. Her katta bir mutfak ve çamaşırhane vardır. Bu alanlar ortak kullanım alanlarıdır. Ayrıca yemekhanede düzenli olarak yemek çıkmaktadır. Ders çalışmak için etüt odaları, revir, kafeterya mevcuttur.

Öğrencilerin kendi evlerinde ki gibi rahat etmeleri amaçlanarak sunulan hizmetler her yurda göre değişir. İnternet her yurtta mevcuttur. Haftalık oda temizliği temizlik şirketleri tarafından yapılır. Yurtlar üniversitelere yakın yerlere kuruldukları İçin ulaşım çok problem olmamaktadır. Belli saatlerde üniversitelere kalkan servisleri vardır. Ankara özel kız yurtları fiyatları ayrıca öğrencilerin sosyal alanları İçin spor salonu, masa tenisi ve bilardo salonları mevcuttur. Yurt fiyatları verdikleri hizmete ve konumuna göre değişkenlik gösterir. Ortalama bir fiyat en az bin lira civarındadır.

Ankara’daki özel kız yurtları, çeşitli fiyat seçenekleri sunarak öğrencilere uygun konaklama imkanları sağlar. Modern yaşam standartlarına sahip olan bu yurtlar, geniş ve konforlu odalar, güvenlik önlemleri, temizlik hizmetleri ve sosyal aktivitelerle donatılmıştır. Öğrencilere bütçelerine uygun seçenekler sunan yurtlar, ekonomik fiyat politikalarıyla öne çıkar. Ankara’daki özel kız yurtları, sundukları hizmetlerle uygun fiyatlı ve kaliteli konaklama arayan öğrenciler için ideal bir tercih sunar. Ulaşım kolaylığı ve geniş imkanlarıyla öğrencilere rahat bir yaşam alanı vaat eder.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak