Ara

Ankara Özel Erkek Öğrenci Yurtları

 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu
Güneş Erkek Öğrenci Yurtları

Telefon: 0 312 212 31 23

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik & Kamera     Kahvaltı     İnternet (Sınırsız)   
 Özel Kilit Sistemi     Açık - Kapalı Teras     Revir   

 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu
Ankara Özel Göksu 1 Erkek Yüksek Öğrenim Yurdu

Telefon: 0 312 213 17 15

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     İnternet (Wi-Fi)   
 Sıcak Su (24 Saat)     Kahvaltı     Akşam Yemeği   

 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Türkcan Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Telefon: 0 312 212 95 96

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     Kahvaltı   
 Akşam Yemeği     İnternet (Wi-Fi)     Etüt odası   

 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu İncele

Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu
Nezahat Koçak Erkek Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     İnternet (Wi-Fi)   
 İnternet (Sınırsız)     Sıcak Su (24 Saat)     Kahvaltı   

Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu İncele
Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Evin Erkek Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Sıcak Su (24 Saat)     İnternet (Wi-Fi)   

Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu İncele
Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu
Yurt Akademi Erkek Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Temizlik Hizmeti     İnternet (Wi-Fi)   
 Sıcak Su (24 Saat)   

Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu İncele
Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu
Ankara Özel Kuzey Erkek Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     Sıcak Su (24 Saat)     Kahvaltı   
 Akşam Yemeği     Çamaşır yıkama ve kurutma     Lux kafeterya   

Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu İncele
Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Baştüzel Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  İnternet (Wi-Fi)     Sıcak Su (24 Saat)     Kahvaltı   
 Akşam Yemeği   

Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu İncele
Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu
Özel Yelken Erkek Öğrenci Yurdu

Öne Çıkan Hizmetler:  Sıcak Su (24 Saat)     İnternet (Wi-Fi)     Kahvaltı   
 Akşam Yemeği     Çalışma Odaları & Çalışma İmkanları     Sosyal Aktiviteler   

Ankara / Çankaya Erkek Öğrenci Yurdu İncele

Erkek Öğrencilere Sunulan İmkan ve Avantajlar Bakımından Ankara Özel Erkek Öğrenci Yurtları 

Erkek öğrenciler üniversite yaşamlarında kız öğrencilerden daha fazla zorlanıyor. Çünkü belki de hayatında hiç ütü yapmamış, yemek pişirmemiş, çamaşır yıkamamış gençler, ilk kez yalnız kaldıklarında afallayabiliyor. Tabi bu nedenle özel yurtlarda bu hizmetlere dair pe çok alternatif bulunuyor. Ankara’da bulunan erkek öğrenci yurtları da genellikle yemekli olmak özellikleri ile ön plana çıkıyor. Sabah kahvaltı ve akşam da öğle yemeği veren Ankara erkek yurtları diğer pansiyonlara göre daha fazla tercih ediliyor. Ancak bazı erkek öğrenciler mutfağın da yer aldığı Ankara özel erkek öğrenci yurtlarında kalmayı tercih edebiliyor. Hatta bu yurtların bazılarında çalışma masası, dolap ve komedinin dışında oturma grupları da yer alıyor.

Güven Konfor ve Rahatlık Ankara Özel Erkek Öğrenci Yurtlarında

Erkek Öğrencilerin için özel olarak tasarlanan ve inşa edilen yurtların seçimi son derece önemlidir. Hem ailelerin güvenle tercih edebileceği hem de öğrencinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek Ankara özel erkek öğrenci yurtları arayışı her zaman titiz bir çalışma gerektirir. Özellikle Erkek öğrenciler sene başında ya da üniversiteye ilk kaydolurken yeni bir şehre yerleşmek kaygıları da beraberinde getirebilir. Ankara'da üniversite öğrencisi olmak bir erkek için oldukça imkanlara açık bir şehir olup birçok avantajı da birlikte getirecektir. Bir erkek öğrenci buradaki eğitim hayatında geçireceği zamanı iyi değerlendirmelidir. Erkek öğrenciye en iyi tavsiyemiz, Ankara gibi bir şehir de özel yurtta kalmasıdır. 

Bir Erkek Öğrenci Neden Ankara özel erkek öğrenci yurtlarında Kalmalı?

Bu sorun cevabı zaten öğrencinin ilk hedefinde saklıdır. Bir öğrencin amacı üniversiteyi kazanınca eğitim yıllarını huzurlu bir şekilde geçirmek, derslerine konsantre olması, ödevlerini verilen projeleri veya pratik derslerini rahat bir şekilde yapabileceği bunlar dışında aklın da odak noktası olmaması gerektiğindendir. Ankara'da bir erkek öğrenci için ev de kalmak birçok sorumluluk ister hele büyük bir şehirde üniversiteye yakın bir evde kalabilmek ayrı gereksinimleri doğar. Nedeni, yalnız bir yaşam sürdürmek isteyen öğrenci dezavantajlarla karşılaşır ki birincisi güvenlik, ikincisi yemeğin saatinde hazır olmaması ve sosyal bir ortamda arkadaş çevresinin bulunmaması gibi etkenler çıkar. Ankara özel erkek öğrenci yurtları her şeyi tam anlamıyla sunmaktadır. Erkek öğrenci okuldan geldiğinde birçok imkân sonar onlarda şöyledir, özel çalışma alanı imkânı olur, yemeyi saatinde hazır olur, sosyal alanlar içinde aktivite ve spor salonları yer alır, kantine çıktığında bir çok erkek öğrencilerle sohbet edebilir bu da avantaj sağlar şöyle ki, bir çok farklı bölümden öğrencinin yer aldığı yerdir özel yurtlar. Farklı bölümlerde okuyan öğrenci arkadaşları kültürel ve bilgi anlamında çok şey katacaktır.

Peki En uygun Ankara Erkek Yurtlarını Nasıl Bulabilirim?

Bütün bu kaygıları tamamen silecek doğru ve güvenli yurtları bulabilmek için en uygun yurtlar üzerinde verilen Ankara özel erkek öğrenci yurtları tanıtımlarını inceleyebilirsiniz. Üniversite ismi ile aramanız yeterli olacaktır. Üniversitenin bulunduğu konumdan dilediğiniz mesafedeki yurtları listeleyebilir güncel bilgi alabilirsiniz. Devamın da size en iyi hizmeti, konfor ve güvenliği sağlayan aradığınız kriterlere göre yurtlardan anında güncel bilgi isteyebilirsiniz. Erkek öğrenci özel yurt için uygun olan yurda gidip ben enuygunyurtlar.com da ilanınızı buldum sizden bilgi almıştım yakından ziyaret edip her şeyi yerinde incelemek istiyorum demeniz yeterlidir.

 

Erkek Öğrenci Yurt Seçimin de Ankara Erkek Öğrenci Yurtlarında Nelere Dikkat Etmeli?

Ankara'daki arayışınız için yeterince seçenekle karşılaşacaksınız. Bu seçenekler arasından en doğru kararı vermek konusunda biraz zamana ihtiyacınız olabilir. İşte bu zorlu süreçte en uygun yurtlar sizlere Ankara'da bulunan Ankara erkek öğrenci yurtları Çankaya, Altındağ, Evren, Yenimahalle ve diğer bölgelerdeki özel yurtları bulmanıza destek sağlayacaktır. Böylelikle öğrenci yurtlarına ve adreslerine bir tıkla buradan ulaşabileceksiniz. Gerekli bilgileri ilanlar üzerinden yurtlar ile iletişim sağlayıp ulaşabileceksiniz. Adres ve iletişim bilgileri ile yurt yetkililerine ulaşmanın rahatlığına varmanız mümkündür. Diğer önemli konu da Ankara özel erkek öğrenci yurtları seçerken dikkate almanız gereken kriterlerdir. Öğrenciler için yurt seçimi yaparken ilk olarak güvenli bir yer olup olmadığı sorgulanmalıdır. Bu anlamda 7-24 güvenlik sistemleri çalışan yurtları seçebilirsiniz. Site üzerinde bu konunun bilgisi verilmiştir. Erkek öğrenci için başka bir önemli konu da odanın konforudur. Buzdolabı, çalışma masası, elbise dolabı, konforlu yatak, banyo, tuvalet, internet, oda telefonu ve televizyon gibi detaylar da öğrencilerin yurt içinde mutlu bir şekilde vakit geçirmesi için önemlidir.

Ankara Erkek Öğrenci Yurtları Yıkama ve Ütü Hizmetleri

Erkek öğrenci yurtlarında söz konusu olan diğer bir hizmet de yıkama ve ütü. Ancak her yurtta böyle bir ayrıcalık bulunmuyor. Bazı yurtlarda çamaşır makinası ve ütü bulunuyor. Öğrenciler kendi çamaşırlarını yıkayabiliyor ve ütüleyebiliyor. Ayrıca bazı günlerde oda temizlikleri ve çarşaf değiştirme hizmetleri de Ankara erkek öğrenci yurtları  da bulunuyor.

Geniş ve Ferah Oda İmkanları Sunan Ankara Erkek Öğrenci Yurtları

Ankara erkek yurtları tek kişilik olabileceği gibi, birden fazla kişi şeklinde de kullanılabiliyor. Oldukça geniş ve ferah olan odaların bazılarında balkon ayrıcalığı da bulunuyor. Ayrıca bazı yurtlarda kafeterya ya da kantin de bulunuyor. Genellikle merkezi noktalarda yer alan erkek öğrenci yurtları Gazi ve Ankara üniversitelerinin bazı kampüslerine yürüme mesafesinde yer alıyor. Ankara erkek öğrenci yurtları yine pek çok üniversitenin kampüsüne giden toplu taşımalara da yakın noktalarda bulunuyor.

 

Otel Konforunda Ankara Erkek Öğrenci Yurtların da Konaklama

Ankara erkek yurtlarının pek çoğunda açık büfe kahvaltı ve spor salonu gibi ayrıcalıklar bulunuyor. Öğrenciler boş zamanlarını spor yaparak değerlendirebiliyor ve sabah kahvaltısı için ayrıca bir uğraş vermek zorunda kalmıyor. Ankara’nın soğuk havasına karşın merkezi ısıtma sistemleri ile sıcacık tutulan Ankara erkek öğrenci yurtları öğrenciler için bir evden farksız oluyor. Otel konforundaki yurtların bazılarında öğle ve akşam yemeği de veriliyor. Yurtların yemek konusunda hijyen anlayışı takdir edilesi. Ayrıca öğrenciler için kesintisiz sıcak su ve internet hizmeti de bulunuyor. Bazı lüks yurtlarda öğrenci araçlarına özel otoparklara da yer veriliyor. Güvenliği bulunan ya da kameralar ile izlenen bu yurtların ücretleri diğer yurtlara göre farklılık gösteriyor.