Ara

Ankara Çankaya Özel Yurtlar

 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Kız Öğrenci Yurdu
Özel Kurtuluş Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0312 432 0 999

Öne Çıkan Hizmetler:  Kahvaltı     Akşam Yemeği     Sıcak Su (24 Saat)   
  Sınırsız internet     Odaya Özel Banyo WC     Mini Market - Kantin   

 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Kız Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Kız Öğrenci Yurdu
Yurt Çankaya Özel Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0312 434 1 666

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     İnternet (Wi-Fi)     Etüt odası   
 Sıcak Su (24 Saat)     Çamaşır yıkama ve ütüleme     Kahvaltı Açık Büfe   

 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Kız Öğrenci Yurdu İncele


Ankara büyükşehir oluşu ve Türkiye'nin başkenti oluşu itibariyle sınırları içinde bir çok üniversite bulunan bir ildir. Ulaşım imkanları ve şehir merkezinde konuşlu üniversiteleri ile bir çok ilden gelen gençlere, üniversite alanında eğitim hizmeti vermektedir. Ankara'nın özel olarak Çankaya bölgesi, üniversiteleri açısından kaliteli olduğu gibi özel yurtları açısından da beğenilen bir ilçedir. Çankaya özel yurtlar, üniversitelere mesafe olarak yakınlığı kadar, düzeyli yapıları ile de dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Çankaya Özel Yurtlar Sakin Çalışma Ortamı sunmakta

Gençlerin üniversite hayallerini gerçekleştirirken, huzurlu bir ortamda yaşayabilmeleri için, Çankaya özel yurtlarında tüm detaylar düşünülmüştür. Gençlerin ve ailelerin gönül rahatlığı ile tercih edeceği özel yurtlar, öğrencilere yönelik olarak dizayn edilmiştir. Öğrenci ihtiyaçlarından olan oda imkanı, yeme içme ihtiyacı ve temizlik ihtiyaçları özel yurtlarda hijyenik koşullarda sağlanmaktadır. Çamaşırhane ve ütü için ayrı odalar belirlenirken, gençlere özel etüt odaları da lüks mobilyalar ile derlenmektedir. Öğrencilerin sakin bir ortamda ders çalışacakları odalarda ve özel yurtların her bölümünde ücretsiz internet hizmeti verilir. Özel yurtlar yeme içme açısından da kaliteli bir yapıdadır. Beklemiş yada kötü yiyecekler yemek listesinde yer almamaktadır.

Çankaya Özel Yurtlar Rahat Alanlar ve imkanlar sunmakta

Şehir dışından Çankaya'da bir üniversite kazanarak Ankara'da yaşaması gereken gençler için kapsamlı özel yurtlar, fiyat bakımından da aileleri ve gençleri de zor durumda bırakmayacak şekilde belirlenmiştir. Öğrencilerin özel yurtlarda kalabilmelerine destek veren özel yurt yöneticileri, eğitime katkıda bulunmayı ilke edinmiş olan kişilerden oluşmaktadır. Gençlere özel yurt fiyatlarında indirim seçenekleri ve taksit imkanları da verilmektedir. Şehir dışında yaşayan ve Çankaya'da üniversite kazanan tüm öğrencilerin, güven içinde kalabilecekleri ve ders çalışmalarına engel bir durumun olmayacağı özel yurt seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.