Ara

Ankara Çankaya Özel Kız Öğrenci Yurtları

 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Kız Öğrenci Yurdu
Özel Kurtuluş Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0312 432 0 999

Öne Çıkan Hizmetler:  Kahvaltı     Akşam Yemeği     Sıcak Su (24 Saat)   
  Sınırsız internet     Odaya Özel Banyo WC     Mini Market - Kantin   

 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Kız Öğrenci Yurdu İncele
 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Kız Öğrenci Yurdu
Yurt Çankaya Özel Kız Öğrenci Yurdu

Telefon: 0312 434 1 666

Öne Çıkan Hizmetler:  Güvenlik     İnternet (Wi-Fi)     Etüt odası   
 Sıcak Su (24 Saat)     Çamaşır yıkama ve ütüleme     Kahvaltı Açık Büfe   

 Popüler Yurt Ankara / Çankaya Kız Öğrenci Yurdu İncele


Farklı bir şehirde öğrenci olmak kalınacak yeri de seçmeyi gerektirmektedir. Özel girişimciler tarafından kurulan yurtlarda, ev ortamında gibi konaklamak mümkündür. Öğrencilerin ihtiyaç duyabilecekleri her şeyin düşünüldüğü yurtlar, rahat ortamlarıyla beğenilmektedir. Güvenli ve kaliteli hizmet sağlayan yurt odaları konforludur. 4 kişiye kadar kapasitesi olan odalarda konaklama imkanı bulunmaktadır. Çankaya özel kız yurtları öğrenciler için sosyal bir ortam sağlayan yurtlar, ders çalışma için gerekli motivasyonun sağlanması bakımından da önem taşımaktadır.

Çankaya Özel Kız Yurtları Çok Sayıda Etkinlik Düzenlemektedir

Yurtankara kız öğrenci yurdunda, kız öğrencilerin rahat hissetmesi için her şey düşünülmüştür. Televizyonun olduğu bir salonda keyifli vakit geçirmek mümkündür. Sınırsız kablosuz internet bağlantısı sayesinde dijital platformlara erişim sağlanabilmektedir. Sanat atölyesi de bulunan yurtta, şık dekorasyona sahip odalar dikkat çekmektedir. Keyifli vakit geçirilerek stres atılacak çok sayıda etkinlik bu yurtta bulunmaktadır.

Çankaya Özel Kız Yurtları Bir Çok Olanaklara Sahiptir

Çankaya özel kız yurtları ders çalışma için ayrı bir salon, odalarda da çalışma masaları bulunmaktadır. Öğrencilerin odalara tüm eşyalarını yerleştirebilmesi için kitaplıklar ve dolaplar da mevcuttur. Çankaya özel kız yurtları öğrenciler için her gün 24 saat boyunca sıcak su sağlanmaktadır. Her gün oda temizliği yapılarak haftada bir kez olmak üzere nevresimler değiştirilmektedir. Oldukça hijyenik bir ortamda konaklayan öğrenciler bu yurttan memnun kalmaktadır. Kahvaltı ve akşam yemeği de verilmektedir. Yapılan ödemeye dahil olan akşam yemeği ve kahvaltı, sağlıklı beslenme sağlamaktadır. İki öğün haricinde oda servisi hizmeti sağlayan yurt otel hizmeti sağlamaktadır.

Tek Kişilik Oda İmkanı

Çankaya özel kız yurtları tek kişilik odada kalma imkanı da bulunmaktadır. Özel duşu bulunan, çalışma masası, dolapları ve kitaplığı olan tek kişilik odalar diğer odalara göre daha yüksek fiyatlara sahip olabilmektedir. Oldukça konforlu olan tek kişilik odalar, çok sayıda kişi tarafından beğenilmektedir.