Ankara Bahçelievler kız yurtları

Ankara Bahçelievler Kız Öğrenci Yurtları

Üniversite şehri denildiği zaman akla başken Ankara’da geliyor. Ankara’da üniversite okuyacak öğrencilerin yurt konusunda ciddi anlamda çekingen davrandıkları biliniyor. Genellikle ev ortamında kalan öğrencilerin genellikle yurt ortamında zorluk çekeceği düşünülse de yemek ve bulaşık derdinin olması yurtların bu noktada daha fazla tercih edilmesine neden oluyor. Yurt olanakları geniş olan Ankara’da hem anne babalar hem de öğrenciler yurt seçerken oldukça titiz davranıyorlar. Ancak ailelerin ve öğrencilerin yurt yurt gezmelerine gerek yok. Çünkü Ankara Bahçelievler kız yurtları tam hayalinizdeki yurt koşullarını sağlayacak bir yapıda bulunuyor.

Yurt Bünyesinde Öğrencilere Sunulan Hizmetler

Ankara Bahçelievler kız yurtları ailelerin gözleri arkada kalmadan emanet edebilecekleri bir yurt olarak karşımıza çıkıyor. Yurt bünyesinde öğrencilere birçok hizmet sunuluyor. Sunulan hizmetler arasında; sesli çalışma odalarında ders çalışma imkanı, sessiz ders çalışma odalarında ders çalışma imkanı, kütüphane, bilgisayar odaları, yirmi dört saat kesintisiz sıcak su imkanı, sosyal faaliyetler, geziler vb. gibi çok yer alıyor. Siz de çocuğunuzu üniversite dışında hem sosyal bir hayat sürmesini hem de kendini geliştirmesini istiyorsanız Ankara Bahçelievler kız yurtları ile bu hayalinize kavuşabilirsiniz.

Yurdun üniversiteye ulaşımının kolay olması, merkezi bir konumda yer alması da öğrenciler tarafından beğeniliyor. Ayrıca yurt bünyesinde kız öğrencilerin güvenliğinin sağlanması adına gerekli güvenlik önlemleri de hat safhada alınıyor. Öğrencilere sabah kahvaltısı ile akşam yemeği yurt ücreti için ödenen ücretten karşılanıyor. Bu nedenle öğrencilerin yemek için ekstra bir ücret ödemeleri gerekmiyor.

Daha Önce Bahçelievler Kız Öğrenci Yurdunda Kalan Öğrencilerin Yorumları

Ankara özel kız öğrenci yurtları öğrencilerin rahat olmasına oldukça önem veren bir kurum olarak biliniyor. Bu noktada daha önce bu yurtta kalan öğrenciler; odaların düzeninden, yemeklerden, yurdun disiplininden, yurt hizmetinde sunulan faaliyetlerden oldukça memnun olduklarını açıklıyorlar.

Ankara Bahçelievler Kız Öğrenci Yurdu Fiyatları

Öğrencilerin ve ailelerin sevdiği yurdun fiyatının oldukça makul olması aileleri son derece memnun ediyor. Siz de Ankara’da üniversite kazandınız ve yurt arıyorsanız kurumumuzu arayarak, internet sitemizi ziyaret ederek kurumumuzu inceleyebilirler.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak