Ara

Blog -> Üniversite bilgilendirme platformu | Bölüm Tanıtımları

Öğrencinin konaklama ve eğitim süresi boyunca ihtiyaçlarına cevap veren tek site. Öğrencilerin eğitim hayatın da en uygun konaklama yapabilecekleri özel yurtları yanı sıra, eğitim hayatında ihtiyacı olan ders notları, eğitim açısından tüm bilgileri, bölüm tanıtımları, bölüm taban puanları sunarak öğrenciye en iyi rehberliği yapıyoruz.

Ankara'daki Yurtlar Ve Fiyatları

Ankara'daki Yurtlar Ve Fiyatları

Ankara özel öğrenci yurtları açısından zengin olan bir şehirdir. Öğrencilerin güvenliklerini ön planda tutan özel yurt yönetimleri, hijyen ve öğrenci memnuniyeti konularını benimsemiş olan kişilerden oluşur.Tüm Türkiye şehirlerinden Ankara'da üniversite yada okul kazanan gençler için Ankara yurt fiyatları oldukça makul çerçevede belirlenmiştir. Her gelir grubuna özel olan yurt hizmetleri, Ankara ilinde tam teşekküllü olarak verilmektedir. Üniversite öğrencilerini rahat ettirecek, çalışma ortamları ve sosyal yaşam alanları tüm özel yurtların hizmetleri içerisinde bulunmaktadır.

 

Ankara'daki Özel Yurtların Konumları

Ankara'daki özel yurtlar üniversitelere yakın olarak kurulmuş ve yürüme mesafesinde olan yurtlardır. Öğrencilerin hijyen ortamları yurtlar tarafından sağlanmaktadır. 24 saat sıcak su, wireless, yemek, kahvaltı, oda temizliği, ütü, çamaşır gibi tüm gerekli hizmetler yurt tarafından verilmektedir. Öğrencilerin üniversite hayatlarını rahat bir biçimde geçirebilmeleri için tüm olanakların sağlandığı Ankara’daki yurtlar ve fiyatları oldukça ekonomik seviyelerdedir. Tüm ilçelerden özel Ankara yurtlarına ulaşım hizmeti bulunmaktadır.

Ankara'daki Özel Yurtların Oda Özellikleri

Tek kişilik, iki kişilik ve dört kişilik odalar, öğrenci ihtiyaçlarına yönelik olarak düzenlenmiştir. Öğrencilerin ders çalışmaları için gerekli olan ortamlar ferah ve kasvet yaratmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Odalarda kişi sayısına göre yatak, çalışma masası, sandalye, dolap ve komodinler bulunmaktadır. Tüm odalar, bir ev havasında ve detaylı olarak döşenmiştir. Öğrencilerin farklı bir alanda ders çalışmak istemeleri durumunda özel etüt odaları da yurtlar içeriğinde oluşturulmuştur.

Ankara'da Özel Yurt Hizmetlerindeki Kalite

Üniversiteyi kazanarak başka illerden Ankara'ya gelen öğrenciler için, ankaradaki özel yurtlar ve fiyatları aile ve öğrencileri maddi açıdan zorlamayacak şekilde belirlenmiştir. Tüm kesimlere hitap eden yurtların tamamı güvenlik hizmeti bulunan, sorun yaşanılmayacak yurtlardan oluşmaktadır. Özel yurtlar, öğrencileri kendi evlerinin rahatlığında hissettirecek kalitede ve özelliklerdedir.